Zimowy Chudy Wawrzyniec – 27 lutego 2021


Czekaliśmy, czekaliśmy i się nie doczekaliśmy. Rządowe „luzowanie” obostrzeń ogłoszone 28 stycznia nie obejmuje wydarzeń sportowych, a to oznacza, że nadal obowiązuje zakaz organizacji zawodów, a więc pierwszy termin Zimowego Chudego Wawrzyńca – 6 lutego – jest nierealny. Termin rezerwowy to 27 lutego.

Jeśli po 14 lutego nic nie zmieni się w kwestii zakazów, tegoroczna impreza się nie odbędzie, a Wy otrzymacie zwrot opłat startowych.

Ogłaszając lutowe zawody mieliśmy świadomość, że to duże ryzyko i dlatego od początku informowaliśmy o terminie rezerwowym. Założyliśmy także, że w razie odwołania imprezy otrzymacie zwrot 100% opłat startowych i tego się trzymamy.

Dodatkowo włączyliśmy możliwość przepisania pakietu startowego – jeśli zapisaliście się na zawody z nadzieją, że odbędą się one 6 lutego i nie pasuje Wam termin rezerwowy – do 21 lutego jest możliwość przepisania pakietu na inną osobę. Możecie to zrobić samodzielnie, wchodząc na swoje konto w PANELU ZAPISÓW.

Cóż, pozostaje nam czekać. Na liście startowej jest aktualnie blisko 170 osób. Limit miejsc to 250 zawodniczek i zawodników. Zapisy znajdziecie TUTAJ.