Wolontariat 2018


Mateusz DzieżokChcesz zrobić coś dobrego dla niemal tysiąca biegaczek i biegaczy? Nakarmić głodnych, napoić spragnionych i wesprzeć ciepłym słowem tych potrzebujących? Chcesz zobaczyć jak powstaje nasza impreza „od kuchni”, zapewnić sobie start w edycji 2018 Chudego Wawrzyńca albo Małej Rycerzowej? A może dopadła Cię kontuzja i tym razem nie pobiegniesz ale tęsknisz za biegowym środowiskiem? Przyjedź i zorganizuj Chudego razem z nami!

 

Spędzisz weekend bardzo aktywnie, w górach, wśród podobnych Tobie zapaleńców.

 

Jak się odwdzięczymy?

  • Będziesz miał zaklepany pewny start i darmowe wpisowe na Chudego Wawrzyńca czy Małą Rycerzową – do wykorzystania w dowolnej następnej edycji.
  • Zwrócimy Ci koszty dojazdu do wysokości 100 zł (jeśli dysponujesz samochodem i możesz nim przyjechać – daj znać, ustalimy warunki indywidualnie).
  • Dostaniesz pamiątkową koszulkę z grafiką Chudego i gadżet z biegu, taki sam jak wszyscy uczestnicy (nie, nie będzie to smycz ani kubeczek ;-)).
  • Oferujemy nocleg w warunkach turystycznych i jedzonko na czas działań przy imprezie.

 

Wolontariat

 

Potrzebujemy pomocy od piątkowego poranka (nocleg z czwartku na piątek też jest możliwy, ustalamy to indywidualnie) do niedzieli do ok. 12 (jeśli nie będziesz dostępny przez cały czas albo np. startujesz w Małej Rycerzowej, a chcesz pomóc – też coś dla Ciebie znajdziemy).

 

W czym możesz pomóc?

Potrzebujemy ludzi do:

– zamykania tras (pokonujesz wówczas ustalony wcześniej fragment którejś z trzech tras),

– obstawy punktów w górach,

– pomocy na punktach żywieniowych,

– pomocy na mecie,

– w bazie zawodów i biurze zawodów.

 

Jeśli jesteś chętny do działania, odpowiedzialny i pełnoletni – zapraszamy Cię serdecznie!

 

Skontaktuj się z nami: chudywawrzyniec@gmail.com.

Napisz parę słów o swoim doświadczeniu biegowym lub w dowolnym wolontariacie. Jeśli czujesz, że spełnisz się w konkretnej z wymienionych działek – daj znać w której i dlaczego 🙂 Czekamy na Wasze zgłoszenia. Dzięki!