I edycja zimowego Chudego dopiero w 2022 roku


Jak wiecie, w miniony weekend byliśmy w Beskidach. W sobotę biegaliśmy na trasie zimowej edycji Chudego – spotkaliśmy się z częścią z Was (jeszcze raz wielkie dzięki osobom, które nam towarzyszyły!), przekonaliśmy się, jak pięknie wygląda prawdziwie zimowe Pilsko i w tych emocjach… byliśmy bliscy ogłoszenia, że mimo utrzymanego przez rząd zakazu organizacji amatorskich imprez sportowych – 27 lutego robimy zimowego Chudego. Bo mamy dość tych chaotycznych i niezrozumiałych decyzji. Bo potrzebujemy wrócić do pracy. Bo potrzebujemy Was i Waszej energii, by pozostać w branży. Oczywiście nie obyłoby się bez wymyślenia czegoś, co pozwoli nam obejść przepisy. Ale…

Minęły 4 dni. Ochłonęliśmy. Kolejny raz przeanalizowaliśmy projekt rozporządzenia, a kilkanaście minut temu ostateczny dokument (w końcu się pojawił) i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy robić cyrku. Owszem – na chwilę zapomnimy o pandemii i problemach, ale niewykluczone, że przysporzymy sobie kolejnych. Stres, jaki towarzyszyłby nam podczas organizacji tej de facto nielegalnej edycji, zupełnie zabrałby nam radość z pracy dla Was, a obiecaliśmy sobie kiedyś, że skoro łączymy robotę z pasją, to mimo w pełni profesjonalnego podejścia do organizacji imprez, musi być w tym wszystkim fun.

Podsumowując – I edycja Zimowego Chudego Wawrzyńca odbędzie się w 2022 roku. W ciągu 7 dni dostaniecie zwrot opłaty startowej. Nie będziemy przepisywać pakietów na edycję letnią, czy zostawiać opłat na kolejny rok. Pewnie macie dość zamrożonej kasy u innych organizatorów, a jeśli chcecie pobiegać u nas w sierpniu – zapisy są otwarte.

Trzymajcie się zdrowo!