L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Zofia Adamska Kobiety Biegają/ Decathlon Swadzim Złotniki Polska tak
2 Patryk Aid 1991 Warszawa Polska tak
3 Kajetan August Kolega Ryśka Czeladź Polska tak
4 Marcin Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
5 Mateusz Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
6 Robert Balcerzak Klub biegacza WARTA Pajęczno Polska tak
7 Grzegorz Banaszczyk ENDORFINA Szydłowiec Szydłowiec Polska tak
8 Agnieszka Bartoszewicz Warszawa Polska tak
9 Robert Baryza Ciechocinek Polska tak
10 Michał Bastrzyk TIME4RUNNING/BBL Kolonia Zawada Polska tak
11 Janusz Batko Gliwice Polska tak
12 Tomasz Batraniec KB LEW LEGNICA Legnica Polska tak
13 Katarzyna Bałys Kasia i Tomek Stronie Slaskie Polska tak
14 Łukasz Bezulski KTS Donki Warszawa Polska tak
15 Olaf Białek megatel.com.pl Kraków Polska tak
16 Janusz Bielski See You Later Team Warszawa Polska tak
17 Michał Biniecki Embordju Team Chorzów Polska tak
18 Jacek Blumenfeld Łódź Polska tak
19 Artur Bochen BAD Biegnę Ale dokąd Michalow Polska tak
20 EMILIA BOGUCKA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy Mosina Polska tak
21 Łukasz Bonczek Warszawa Polska tak
22 Sylwia Bondarczuk VS-Home Sylwia Bondarczuk Międzyrzecze Dolne Polska tak
23 Tomasz Borecki Rajcza Polska tak
24 Patryk Bromirski bielsko-biala Polska tak
25 Jacek Brzozowski Opole Polska tak
26 Łukasz Budkiewicz JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
27 Andrzej Budnicki Białystok Polska tak
28 Eliza Bujnowska Warszawa Polska tak
29 Rafał Bujnowski Warszawa Polska tak
30 Magdalena Burdajewicz Mosina Polska tak
31 Tomasz Burzyński Lenovo Józefosław Polska tak
32 Arkadiusz Butor KS Orzeł Warszawa Małkinia Górna Polska tak
33 Żaneta Błasińska SPC Ciechocinek Polska tak
34 Alicja Błaut Smashing Pąpkins Katowice Polska tak
35 Bartosz Ceberak Lubartów Polska tak
36 Mariusz Cendrowski Kielce Polska tak
37 Ewelina Centkowska Ciechocinek Polska tak
38 Tomasz Chmielewski BWOTR.PL Żory Polska tak
39 Paweł Chojecki Warszawa Polska tak
40 Daria Chomiuk Polski Biegacz Leicester Wielka Brytania tak
41 dariusz ciba Aligator Team limanowa Polska tak
42 Ewa Cieniawska Bytom Polska tak
43 Sylwia Cieślak Mustangi Gliwice Gliwice Polska tak
44 Marek Cieszko KW Warszawa Warszawa Polska tak
45 Beata Ciosek Augusteam Chorzów Polska tak
46 Piotr Ciski Warszawa Polska tak
47 Michał Czabajski BEZŁAD Szczyrk Polska tak
48 Michał Czachowski Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
49 Wojtek Czajkowski Warszawa Polska tak
50 Jarosław Czarny #SOBASTEAM Wrocław Polska tak
51 Zbyszek Czelny Kraków Polska tak
52 Karolina Czeska Mosina biega Mosina Polska tak
53 Wojciech Czeski Mosina biega Mosina Polska tak
54 Maciej Czulak Igosport Sklep dla Biegacza Bielsko Biała Międzybrodzie Bialskie Polska tak
55 Kamil Dąbrowski Wrocław Polska tak
56 Jarosław Dabulis Oxygen Sekcja biegowa Warszawa Polska tak
57 Przemysław Demków P.W. ARIS Przemysław Demków Wrocław Polska tak
58 Stephen Dersley Poznan Wielka Brytania tak
59 Natalia Dobrowolska Łódź Polska tak
60 Piotr Dobrzyniecki Zabrze Polska tak
61 Michał Dominiak KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki Polska tak
62 Dawid Drabik Warszawa Polska tak
63 Przemysław Dragon Staszów Polska tak
64 Maciej Drozd Dream Run Warszawa Polska tak
65 Aureliusz Duc-Syposz Wieliczka Polska tak
66 Konrad Dudek BieganiePoGodzinach Łódź Polska tak
67 Lee Dunstall Tri Tempo Eastbourne Wielka Brytania tak
68 Przemysław Dura Dobczycki Klub Biegacza Kraków Polska tak
69 Michał Dyrek Mszana Górna Polska tak
70 Magda Dziarnowska Vege Runners Warszawa Polska tak
71 Monika Dzierżeńska 1974 Gdańsk Polska tak
72 Izabela Ficek Świnna Polska tak
73 Aleksandra Figiel 1991 Kraków Polska tak
74 Łukasz Filipczak OKNOPLAST RUNNING TEAM Kraków Polska tak
75 Daniel Filipek Braniewo Polska tak
76 Hieronim Filipiak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
77 Daniel Flądro Wokowice Polska tak
78 Dawid Foremski Żywiec Polska tak
79 Darek Frankowski Gliwice Polska tak
80 Artur Frosztęga UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice Polska tak
81 Damian Frybel Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra Portoryko tak
82 Marcin Fryc (Ob)Leśni Biegacze Kraków Polska tak
83 Marcin Furman Krytyka czystego biegania Sosnowiec Polska tak
84 Mateusz Gaczyński Warszawa Polska tak
85 Izabella Gajewska Pruszków Polska tak
86 Zenon Gajewski Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska tak
87 Marcin Gajewski Pruszków Polska tak
88 daniel gajos MUAY RUNNING TEAM/biegaortopeda.pl kraków Polska tak
89 Andrzej Gasiecki Szczecin Polska tak
90 Paweł Gąsiorek Zabrze Polska tak
91 Tomasz Gawron Lubsko Polska tak
92 Tomasz Gintowt Bialystok Polska tak
93 Edyta Gogół-Iżowska Smashing Pąpkins Warszawa Polska tak
94 Ania Golonka Pruszków Polska tak
95 Anna Gorączniak KobietyBiegaja.pl Poznań Polska tak
96 Maciej Gorączniak Poznań Polska tak
97 Andrzej Górczak Goczałkowice-Zdrój Polska tak
98 ROBERT GÓRNY OZIMEK Polska tak
99 Mateusz Górski Gdynia Polska tak
100 Bartek Gostkowski z wolnej stopy Kraków Polska tak
101 Mateusz Gołąb Poznań Polska tak
102 Szymon Gramacki Projekt Bracia Poznań Polska tak
103 Krzysztof Grams Łódź Polska tak
104 Paweł Grochólski Beje Na Szlaku Warsaw Polska tak
105 Mateusz Gruntowski Niemo Adventure Niemodlin Polska tak
106 Zbigniew Grymuza SKPB Lublin Lublin Polska tak
107 Michał Grzegorczyk Stalowa Wola Polska tak
108 Jarek Grzesicki Grodzisk Mazowiecki Polska tak
109 Przemysław Grzyb Żywiec Polska tak
110 Stefan Głowacki Stefan Głowacki Warszawa Polska tak
111 Julian Głowacki K! Chrobria Poznań Polska tak
112 Rafał Główka doliniarze.com Katowice Polska tak
113 Bolesław Hangiel Szydłowiec Polska tak
114 Urszula Hangiel Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
115 ŁUKASZ HANKUS Żywiec Polska tak
116 Mariusz Hauser Mustangi Gliwice Gliwice Polska tak
117 Przemysław Herdzina Kraków Polska tak
118 Michał Holc uZDROWIskowy TEAM Warszawa Polska tak
119 agata hryń night runners kraków Polska tak
120 Antoni Hudzik Chrzanów Polska tak
121 Igor Ilavsky Dolny Smokovec Słowacja tak
122 Piotr Jabłoński Grudziądz Polska tak
123 Patryk Jabłoński BEZ FORMY TEAM Grudziądz Polska tak
124 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
125 Artur Jackiewicz 1980 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
126 Magdalena Jagodzka Studio331 Kielce Polska tak
127 Krzysztof Jamrozy LotomSolo Mysłowice Polska tak
128 Leszek Janasik STO-nogi Milanówek Pruszków Polska tak
129 Piotr Jankiewicz Józefosław Polska tak
130 Maciej Januszewski gdańsk Polska tak
131 KASIA JARECKA Biegaj z Wojtasem WARSZAWA Polska tak
132 Marek Jarema Kraków Polska tak
133 Bartosz Jasiński Navigatoria Gdynia Polska tak
134 Piotr Jastrzembski Rossbiegani zgierz Polska tak
135 Dobrochna Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
136 Tomasz Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
137 Małgorzata Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
138 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
139 Agnieszka Jędrzejewska JakośToBędzie Piaseczno Polska tak
140 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Kleszczów Polska tak
141 Łukasz Jurczyk Katowice Polska tak
142 Karolina Kaczmarek Warszawa Polska tak
143 Arkadiusz Kaliwoda Warszawa Polska tak
144 Maciek Kalus Run Wednesdays Eastbourne Wielka Brytania tak
145 Mariusz Kamiński SuperF Warszawa Polska tak
146 Damian Kamiński Jeleśnia Polska tak
147 Piotr Kamiński FRACHT FWO POLSKA Sosnowiec Polska tak
148 Krzysztof Kaminski Krakow Polska tak
149 Grzegorz Kanigowski Gdańsk Polska tak
150 Oskar Kapala AKS Polonia Warszawa Pruszków Polska tak
151 Anna Kapłon Warszawa Polska tak
152 Grzegorz Kasperski Kędzierzyn-Koźle Polska tak
153 Michał Kaszuba Grupa Nomax Piekary Śląskie Polska tak
154 Karolina Kaszubowska Biegaj z Wojtasem Gdynia Polska tak
155 Paweł Kawka Kraków Polska tak
156 Wojciech Kałus Na bani-wybiegani Katowice Polska tak
157 Arkadiusz Kałuża Inżynieria Biegania Bieruń Stary Polska tak
158 Asia Kedzior BRIDPORT Wielka Brytania tak
159 Marcin Kępowicz Żabia Wola Polska tak
160 Rafał Kitlas #rodzinawbiegu Warszawa Polska tak
161 Artur Kizling Białystok Polska tak
162 Dariusz Klima Siemianowice Śląskie Polska tak
163 Grzegorz Klimiuk Nowe Kozłowice Polska tak
164 Tomasz Kmiecik Tomki Kraków Kraków Polska tak
165 Piotr Kobierski UKA Ultras Runners Warszawa Polska tak
166 Tomasz Kobos Metoda Feldenkraisa Kraków Polska tak
167 Krzysztof Koc Poznań Polska tak
168 Rafał Kohutnicki Warszawa Polska tak
169 Wojciech Kokoszka Slow Jogging Siedlce Siedlce Polska tak
170 Tomasz Kompf Szczecin Polska tak
171 Wioletta Konowrocka See You Later Team Żyrardów Polska tak
172 Lukasz Konwicki Strefa Bykow Bytom Polska tak
173 Michał Kopacz Perła Team Kędzierzyn-Koźle Polska tak
174 Tomasz Kopaczewski Krakow Polska tak
175 Piotr Kopyra Kielce Polska tak
176 Agnieszka Kordacka Warszawa Polska tak
177 Katarzyna Korpus-Mielczarska SGB Samo się nie przebiegnie Sławków Polska tak
178 Michał Kościuczyk-Mendyk Wrocław Polska tak
179 Tomasz Koślacz Tychy Polska tak
180 Jagoda Kostrubiec Lublin Polska tak
181 Marek Kotowski 1983 Olsztyn Polska tak
182 Jan Kowalcze Pato Kato Running Team Katowice Polska tak
183 Paweł Kowalczyk Swarzędz Polska tak
184 Michał Kowalczykowski RYSIOTEAM Łódź Polska tak
185 Claudia Kowalewska Kraków Polska tak
186 Łukasz Kowalewski Kraków Polska tak
187 Tomasz Kozielec Pędzące Misie Gliwice Polska tak
188 marcin kozioł Bolimie noga Kraków Polska tak
189 Bartek Kozłowski Warszawa Albania tak
190 Andrzej Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
191 Marzena Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
192 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź Polska tak
193 Tomasz Krauze GB Wrocławskie Morsy Wrocław Polska tak
194 Łukasz Krawczyk NaSpalonym.Com Brzozówka Polska tak
195 Stanisław Krótki Kraków Polska tak
196 Piotr Krzos Zabrze Polska tak
197 Jakub Krzyżan KW Kraków Jerzmanowice Polska tak
198 Dorota Kuchta Młoszowa Polska tak
199 Szymon Kucia RECARO Pawłów Polska tak
200 Mirosław Kuczok FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE Wodzisław Śląski Polska tak
201 Michał Kulka tricouple Warszawa Polska tak
202 Mariusz Kumorek Łękawica Polska tak
203 Dawid Kurek Bytom Polska tak
204 Piotr Kurzawski Poznań Polska tak
205 Michał Kurzawski Szybki Kurz Wrocław Polska tak
206 Martyna Kuźniak 1973 Warszawa Polska tak
207 Przemysław Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
208 Paweł Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
209 krzysztof kwiecień szybciej niż Pendolino... Kraków Polska tak
210 Michał Kwieciński Warszawa Polska tak
211 Robert Lachowski łódź Polska tak
212 Patryk Larwiński JacekBiega Running Team x ORSINO AKD Warszawa Polska tak
213 Marcin Latos Pan Łazy Polska tak
214 Patrycja Leonarczyk Łódź Polska tak
215 Tomasz Lesniewicz Wiskitki Polska tak
216 Bartek Lisowski Skawina Polska tak
217 Marek Lusztyn Warszawa Polska tak
218 Krystyna Macioszek Zielona Góra Polska tak
219 Dorota Mackiewicz eat run fun Warszawa Polska tak
220 Tomasz Maćkowski Swarzędz Polska tak
221 IZABELA MAJ-DZIUBAŃSKA AKMB Pędziwiatr Gliwice Pyskowice Polska tak
222 Andrzej Majewski Dąbrowa Górnicza Polska tak
223 Paweł Majsterek Warszawa Polska tak
224 Wiktor Makarewicz Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
225 Przemysław Makos GangaBanga Brzóze Polska tak
226 Dawid Malec Muay Running Team Kraków Polska tak
227 Arkadiusz Malec BB Runners Bielsko-Biała Polska tak
228 Mariusz Manel Netbox Biega / LeszNo Limits Runners Kąkolewo Polska tak
229 Izabela Marciniak Kobiety biegają Suchy Las Polska tak
230 Boguslaw Marciniec Zagorzyce Polska tak
231 Wojciech Marek Celuj w zdrowie Kraków Polska tak
232 Sławomir Marek 1986 Kraków Polska tak
233 Agnieszka Markiewicz ProRunning Promotion Łosice Polska tak
234 Łukasz Marszałek Szybkie Żółwie Szczyrk Polska tak
235 Jacek Martin Augusteam Chorzów Polska tak
236 Agata Maryniak Szczecin Polska tak
237 Tomasz Maślanka KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom Polska tak
238 Dariusz Matuć MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
239 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka Wólka Kozodawska Polska tak
240 Małgorzata Małowińska :-) Bydgoszcz Polska tak
241 Artrur Małowiński :-) Bydgoszcz Polska tak
242 Maciej Miara Bytom Polska tak
243 Katarzyna Michalewska Poznań Polska tak
244 Andrzej Miedziejewski Absolute Bike Team Pruszków Polska tak
245 Bartosz Mierzenski PrzymierzeŁosia Krakow Polska tak
246 Piotr Mikuśkiewicz Run Team Chmielnik Chmielnik Polska tak
247 Arkadiusz Mioduchowski 100noga team Warszawa Polska tak
248 Małgorzata Mioduszewska Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
249 Adam Mioduszewski Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
250 Łukasz Mirocha Wichry Beskidu-Mocni Pomocni Mucharz Polska tak
251 Kamil Misztal Gliwice Polska tak
252 Anna Moszczyńska- Gapińska Łódz Running Team Zgierz Polska tak
253 Jakub Mrowiec Kraków Polska tak
254 Paweł Murcha Augusteam Siemianowice Śląskie Polska tak
255 Piotr Mutrynowski Warszawa Polska tak
256 Arkadiusz Naskręt Warszawa Polska tak
257 Rafał Niedźwiedziński Harman Running Team Łódź Polska tak
258 mirka niewinska wiewióreczki wasilków Polska tak
259 Anika Nojszewska Warszawa Polska tak
260 MAREK NOSALIK MTA ŻYWIEC Polska tak
261 Michał Nowacki Morsy Poznań Poznań Polska tak
262 Michał Nowaczyk Nojmany Biegają Najładniej Skórzewo Polska tak
263 Michał Nowicki BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska Polska tak
264 Paweł Noworolnik Pędzące Misie Gliwice/Tylmanowa Polska tak
265 Andrzej Nóżka LP-HP!! Pyrnik Polska tak
266 Agnieszka Ogrocka Adidas Runners Warsaw/Muscat Road Runners Warszawa Polska tak
267 ŁUKASZ OKOŃ GIERAŁTOWICE Polska tak
268 Rafał Olszewski Warszawa Polska tak
269 Arkadiusz Orzechowski Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
270 Łukasz Osica Świętochłowice Polska tak
271 WOJCIECH OSZCZĘDA AMATOR Strzelce Opolskie Polska tak
272 Maciej Otawski easymove.com.pl Kielce Polska tak
273 Paulina Ożarowska Izabelin B Polska tak
274 Rafał Paczkowski Czerwonak biega, Kuźnia Triathlonu Starzyny Polska tak
275 Wojciech Pająk Mocni Pomocni Sucha Beskidzka Polska tak
276 Artur Parol RAD Ząbki Polska tak
277 Andrzej Partyka Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Polska tak
278 Anna Parysz STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego Polska tak
279 Piotr Pastuszka Bielsko-Biała Polska tak
280 Paweł Pawlik Brak Katowice Polska tak
281 Norbert Pawlikowski WiP Warszawa Polska tak
282 Artur Pawłowski Świętochłowice Polska tak
283 Marta Pałucka Projekt Triathlon Zalasewo Polska tak
284 Dawid Pęczek Zelka Asek Running Division Las Polska tak
285 Marcin Pelcner Klub Biegających Leśników Rożnowo Polska tak
286 Adam Perła Naramowice Biegają Poznań Polska tak
287 Mateusz Piela Ujsoły Polska tak
288 Jiolanta Piela tricouple Warszawa Polska tak
289 Robert Pielka Dąbrowa Górnicza Polska tak
290 Bartosz Pieterek Czerwonak Biega Kicin Polska tak
291 Maciek Pietrus Łódź Polska tak
292 Daniel Pietrzak Pruszków Polska tak
293 Artur Pietrzykowski Radom Polska tak
294 Jakub Pisarczyk Michalowice Polska tak
295 Jakub Pleśniak KW PSP Opole Opole Polska tak
296 Andrzej Pochała Katowice Polska tak
297 Mikołaj Podsiadło Podsiadło - Głowacki Team Poznań Polska tak
298 Andrzej Popiel popsmart.pl Kraków Polska tak
299 Paweł Popiołek Warszawa Polska tak
300 PAWEŁ POŚPIECH Augusteam SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska tak
301 Tomasz Połeć Łódź Polska tak
302 Grzegorz Połeć Przygoń Polska tak
303 Remigiusz Pracz Warszawa Polska tak
304 Ryszard Pręcikowski --- Wieliczka Polska tak
305 Katarzyna Przedwojska Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
306 Dariusz Przedwojski Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
307 Patryk Przybylski Toruń Polska tak
308 Wawrzyniec Przybył Gdańsk Polska tak
309 Tomasz Pszonak Jarosław Polska tak
310 Elżbieta Pszonka Szybkie Żółwie Bielsko-Biała Polska tak
311 Mateusz Puchniarz Grupa ASE Gdańsk Polska tak
312 Krzysztof Pyzik Fizjobiegacze Szczecin Świnoujście Polska tak
313 Uldis Raipalis Gentlemen's Club Riga Łotwa tak
314 Dawid Rauchfleisch TourSport Running Team Bytom Polska tak
315 Anna Rogala Poznań Polska tak
316 Jarosław Romańczyk Huragan Opole Polska tak
317 Przemek Romanów Trucht Tarchomin Team Rajszew Polska tak
318 Andris Ronimoiss inov-8 Latvia Riga Łotwa tak
319 Tomasz Ropelewski Byle do mety Poznań Polska tak
320 Łukasz Różanowski Bielsko Biała Polska tak
321 Mikołaj Rudnicki Zwardoń Polska tak
322 Grzegorz Rurka Sam Biegam Warszawa Polska tak
323 Michał Rutkowski Kielce Polska tak
324 Stanisław Salik Solne Miasto Wieliczka Polska tak
325 ewelina savickis wiewióreczki Olmonty Polska tak
326 Daniel Sałaciński Warszawa Polska tak
327 Zofia Sęk Warszawa Polska tak
328 Sławomir Seweryn Chorzów Polska tak
329 Weronika Siwecka Węgrzce Polska tak
330 Paweł Skotnicki Gliwice Polska tak
331 Piotr Skotniczny KKB Dystans Krakow Krakow Polska tak
332 Dominika Smolińska Izabelin na Start IZABELIN Polska tak
333 Adam Śnieżek Goggle PAE Team ŻERNICA Polska tak
334 Tomasz Sofuł Warszawa Polska tak
335 Jakub Sojka Wilkszyn Polska tak
336 Łukasz Sowa Katowice Polska tak
337 Paweł Sołdyga Bydgoszcz Polska tak
338 Kamil Sroka Wkurw_team Katowice Polska tak
339 Tomasz Stach Aligator TEAM Tymbark Polska tak
340 Paweł Stańco KS–Zwardoń Zwardoń Polska tak
341 Piotr Stańczak Czerwonak Biega Koziegłowy Polska tak
342 Michał Staśkiewicz Warszawa Polska tak
343 Małgorzata Stępień Kraków Polska tak
344 Maciej Stężycki Śrem Polska tak
345 Mariusz Stężycki Żary Runners Team Żary Polska tak
346 TOMASZ STODULSKI PRUSZKÓW Polska tak
347 Piotr Strzelczyk Wiktor Arrow Przytoczna Polska tak
348 Jacek Strzelecki Aquabażan Gdańsk Polska tak
349 RYSZARD STRZYŻ CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA CHORZÓW Polska tak
350 Paweł Studnicki Wola Filipowska Polska tak
351 Grzegorz Styczyński 1976 Jaworze Polska tak
352 Roberts Sukonovs Gentlemen's Club Riga Łotwa tak
353 Paweł Suliga Marathon Ibbenbüren Ibbenbüren Niemcy tak
354 Rafał Surmacz Cardiorunners Przeźmierowo Polska tak
355 Anna Suska Biegam Bo Lubię Bielsko-Biała Bielsko-Biała Polska tak
356 MAREK SWOBODA CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA Polska tak
357 Jacek Szadkowski 666Racing Jeziórko Polska tak
358 Łukasz Szaporów SRTG Proszowice Proszowice Polska tak
359 PAWEŁ SZCZELINA PRESS GLASS Biegamy i wspieramy OŚWIĘCIM Polska tak
360 Rafał Szczerba Łódź Polska tak
361 Izabela Szczupakowska Gdańsk Polska tak
362 Krzysztof Szczygieł BeneRunner bielsko-biała Polska tak
363 Adriana Szczygieł BeneRunner Bielsko-Biała Polska tak
364 Aneta Szecówka BISKUPICE Polska tak
365 Arek Szelągiewicz wkurw_team Szczecin Polska tak
366 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola Zduńska Wola Polska tak
367 Anna Szponar-Żurowska Kicin Polska tak
368 Paweł Szreter sts Łódź Polska tak
369 Łukasz Sztern JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
370 Wojciech Szufłat Szybkie żółwie Bielsko Biała Polska tak
371 Marcin Szurko Dziki Świyntechlywiki Świętochłowice Polska tak
372 Waldemar Szygenda KB Aktywni Konin Konin Polska tak
373 PABIS Szymon E.Lite sport team Karniowice Polska tak
374 Karolina Talarczyk-Wieczorek Krosinko Polska tak
375 Robert Tazbir 1974 Będzin Polska tak
376 Grzegorz Tazbir Będzin Polska tak
377 Petar Tomov Run Wednesdays Eastbourne, UK Bułgaria tak
378 Filip Tonder Team A.F.A.M. / Night Runners Poznań Polska tak
379 Michał Trąbczyński KB Szamotuły Szamotuły Polska tak
380 Grzegorz Wadas Kraków Polska tak
381 EWA Wagner Wrocław Polska tak
382 Maciej Walczak QUAY POZNAŃ Poznań Polska tak
383 Maciej Walentowski 2heavy2stop Warszawa Polska tak
384 Grzegorz Wąs Runners Club Warszawa Opatów Polska tak
385 Michał Wawrzyniak Klub Biegacza Warta Pajęczno Polska tak
386 Dawid Wdowiak Zawiercie Polska tak
387 Krzysztof Węglarczyk Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska tak
388 Czesław Węglarz NIEZRZESZONY Kędzierzyn-koźle Polska tak
389 Jarek Widuch Pewel Ślemieńska Polska tak
390 Krzysztof Widłak Warszawa Polska tak
391 Lucjan Wieczorek Vege Runners Chorzów Polska tak
392 Pawel Wielowski Warszawa Polska tak
393 Paweł WIESIOŁEK BAGNO Katowice Polska tak
394 Anna Wiewióra Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała Polska tak
395 Krzysztof Wiewióra Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała Polska tak
396 Michalł Wiktor KW Kraków Jaworzno Polska tak
397 Andrzej Wilk Nowa Iwiczna Polska tak
398 Artur Wiśniewski intro Poznań Polska tak
399 Robert Wojtasiński Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
400 Szymon Wolek Tychy Polska tak
401 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra Polska tak
402 Grzegorz Woźniak FC po 40tce Chełm Polska tak
403 Dawid Woźniak Zabierzów Biega Rudawa Polska tak
404 Amadeusz Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
405 Adam Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
406 Marcin Włodarczak Krosno Polska tak
407 Akis Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
408 Anna Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
409 Mariusz Żabnicki Czeladź Polska tak
410 Piotr Zadrożny DRZWI DO MARZEŃ Halinów Polska tak
411 Przemysław Zając Gliwice Polska tak
412 Karol Żakowski Calories Of Fun Poznań Polska tak
413 Przemysław Żerkowski Chorzów Polska tak
414 Szymon Zięborak Beje Na Szlaku Nieporęt Polska tak
415 Marcin Zieliński Feniks PGE El. Opole / TOR Dobrzeń Wielki DOBRZEŃ WIELKI Polska tak
416 JACEK ZIMNIEWICZ Klub Biegacza Kompania Piwowarska Szczytniki Polska tak
417 Maciej Żukiewicz LKS Olymp Błonie Błonie Polska tak
418 Mariusz Żur Mnich Polska tak
419 Marcin Żurowski Kicin Polska tak
420 Piotr Zwoliński Adidas Runners Warsaw Zabierzów Polska tak
421 Małgorzata Łabuz #Sobasteam Wrocław Polska tak
422 Andrzej Łokas Będzin Polska tak
423 Radomir Łożyński 4RUN TEAM PIŁA Piła Polska tak
424 Sylwester Łukasiak Międzyborów Polska tak
425 Marcin Łukasiak AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk, pow. Gdańsk Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Robert Adamczyk Chrzanów Polska nie
2 Jakub Adamus Częstochowa Polska nie
3 Filip Andrzejczak Września Polska nie
4 Damian Augustyniak Zator/Stróża Polska nie
5 Paweł Bardzynski 4Run Pińczów Pińczów Polska nie
6 RAFAŁ BEBELSKI Swimrun Team Poland warszawa Polska nie
7 Grzegorz Bekiesza Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
8 Mikołaj Berus KoLANa Węża Leszno Polska nie
9 Andrzej Białek Milówka Polska nie
10 Monika Bilnik Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska nie
11 Dagmara Binarsch - Gniezno Polska nie
12 Paweł Bitkowski Asseco Active Sport Warszawa Polska nie
13 Monika Bruszewska-Glombiowska Gdynia Polska nie
14 ROBERT BUŁA RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK Polska nie
15 Sebastian Cegliński JAKOOBCYCLES Karolina Polska nie
16 Jacek Chlasta NYHA IV Szczecin Szczecin Polska nie
17 Dawid Chudy Przeciszów Polska nie
18 Agata Czepiec Muay Running Team Kraków Polska nie
19 dariusz dąbrowski kw warszawa Józefosław Polska nie
20 Karol Dąbrowski W Pogoni Za Duchem Będzin Polska nie
21 Grzegorz Dudek Gliwice Polska nie
22 Przemysław Dygdoń PragmaticCode Warszawa Polska nie
23 Bogumił Foland Albatrosy Warszawa Polska nie
24 Juliusz Formella ultraKaszuby Kiełpino Polska nie
25 Paweł Frąckiewicz SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE BUKOWNO Polska nie
26 MICHAŁ FRĄCKOWIAK Czerwonak Biega Koziegłowy Polska nie
27 Tomasz Frącz Biegiem Przez Chybie Bielsko Biała Polska nie
28 Marek Franke Katowice Polska nie
29 Monika Frenkiel Stare Rury Kraków Polska nie
30 Patrycjusz Fudała KM PSP Sosnowiec Trzebinia Polska nie
31 Klaus Gamradt Lengerich Niemcy nie
32 HUBERT GAŁEK CHĘCINY Polska nie
33 Łukasz Gałka Rim Tim Team Braniewo Braniewo Polska nie
34 Emil Górski Husaria Race Team Warszawa Polska nie
35 Sławomir Gościński Dobrzeń Mały Polska nie
36 Paweł Grochowski WKURW_TEAM Sosnowiec Polska nie
37 Malgorzata Grudzien wroclaw Polska nie
38 Mateusz Gryczka NBR Team Leszno Polska nie
39 Mateusz Grzegorczyk Stalowa Wola Polska nie
40 Krzysztof Głombik Książenice Polska nie
41 Paweł Hernik BIEGAM NA TARCHOMINIE/HERNIK TEAM Warszawa Polska nie
42 Marcin Jandzioł Bytom Polska nie
43 Aldona Jarosz Góra Kalwaria Polska nie
44 Przemysław JASIŃSKI Warszawa Polska nie
45 Rafał Jastrzębski kingrunner ultra team Warszawa Polska nie
46 Adam Johna Press Glass Biegamy i wspieramy Tychy Polska nie
47 Rafał Jura KMP Kraków Kozy Polska nie
48 Paweł Jurasz 1970 Grodzisk Mazowiecki Polska nie
49 Olaf Kacprzycki Olo Solo Warszawa Polska nie
50 Zbigniew Karpisz Kraków Polska nie
51 Adrian Kasprzyk Lesz No Limits Runners Leszno Polska nie
52 Adam Kazimierczak Poznań Polska nie
53 Adam Kaźmierczyk Katowice Polska nie
54 KONRAD KISIELEWSKI Krok po kroku KIELCE Polska nie
55 Monika Klasik Katowice Polska nie
56 Przemysław Kociuba TT Szczecin Szczecin Polska nie
57 Joanna Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
58 Bartosz Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
59 Krzysztof Kostyra biegusiem.pl Warszawa Polska nie
60 Marcin Kozienski Above2000 Węgierska Górka Polska nie
61 Paulina Krawczak biegusiem.pl Dęblin Polska nie
62 Andrzej Król Myszków Polska nie
63 Katarzyna Kuglin KB Łapka Kamień Polska nie
64 Michał Kuleta Krosinko Polska nie
65 Ilona Kuras BBL-Tomaszów Maz Tomaszów Maz Polska nie
66 Marcin Kuś Worksop Wielka Brytania nie
67 Paweł Kuźniar Pan Jeżów Sudecki Polska nie
68 Piotr Legutko Bochnia Polska nie
69 Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
70 Paweł Ligęza Electropoli Poland Bielsko-Biała Polska nie
71 Michał Loska 1985 Tychy Polska nie
72 Marek Madejczyk Klub Alpinistyczny GB GOPR Katowice Polska nie
73 Robert Maj Stay Insane Lublin Polska nie
74 Marcin Majchrzak Deloitte Adventure Team Swarzędz Polska nie
75 Mateusz Malinowski Mysłowice Polska nie
76 Marcin Marcela Fat mama's sport club Bytom Polska nie
77 Magdalena Marek Celuj w zdrowie! Kraków Polska nie
78 Piotr Mazurek JAWORZNO RUNNERS Jaworzno Polska nie
79 ROBERT MAZUREK Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lublin Polska nie
80 Jacek Michulec Żywiec Polska nie
81 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Polska nie
82 Piotr Mikulski CrossRunShop Team Księstwo Polska nie
83 Daniel Moćko AKTYWNY RELAKS Wołomin Polska nie
84 Dariusz Młodzik Husaria Race Team Łączany Polska nie
85 Marcin Niedziela Bytom Polska nie
86 Agata Nowak Katowice Polska nie
87 Mariusz Nykiel SOCIOS SILESIA Mysłowice Polska nie
88 Łukasz Ogiegło 1983 Bielsko-Biała Polska nie
89 Łukasz Opałek Krwawe Suty Kraków Polska nie
90 Andrzej Opoka KG Kielce Kielce Polska nie
91 Ola Orkwiszewska TTA Bieruń Bieruń Polska nie
92 MICHAŁ PACZKA Runonline.pl Team GLIWICE Polska nie
93 Sebastian Pająk Bębło Polska nie
94 Tomasz Pakuła Pan Brokuł Team Goleniów Polska nie
95 Marek Paluch Wapienicki team Bielsko-Biała Polska nie
96 Rafał Panasewicz BIAŁYSTOK Polska nie
97 Miłosz Pasiecznik Poznań Polska nie
98 Robert Pasieczny Fartlek GO Gorzyce Polska nie
99 STANISŁAW PASTERNAK olkuszbiega.pl OLKUSZ Polska nie
100 Agnieszka Pawlikowska Warszawa Polska nie
101 Mateusz Pazdur Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
102 Anna Pałacha TSA Sandomierz Sandomierz Polska nie
103 Agata Pałkowska Running Obsession team Kraków Polska nie
104 Magdalena Picheta Śnieżne Pantery Warszawa Polska nie
105 MARIUSZ PIEKIELNY WieRUNszów CZASTARY Polska nie
106 Maciej Pietrzak Warsaw Polska nie
107 Marek Piotrowski marekpi2@interia.pl Legnica Polska nie
108 Agnieszka Piwońska ŁÓDŹ Polska nie
109 Kamil Pluta Perła Team Wrocław Polska nie
110 Michał Podstawski Katowice Polska nie
111 Wojciech Probst Inov-8 Hażlach Polska nie
112 Rafał Pruta Fatboys slim Warszawa Polska nie
113 Dariusz Prymowicz Swarzędz Polska nie
114 Karol Przydanek Warszawa Polska nie
115 Mateusz Pudło Husaria Warszawa Polska nie
116 Tomasz Płotek Dąbrowa Górnicza Polska nie
117 Dariusz Ratajczak Hernik Team Dolsk Polska nie
118 Paweł Rojewski Łódź Polska nie
119 Rafał Rosół eXtreme HDK Bytom Bytom Polska nie
120 Sławek Rutkowski Zielona Góra Polska nie
121 Damian Rybarski Żywiec Polska nie
122 Piotr Sędzielowski Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
123 Artur Sieczkowski Natural Born Runners Kostrzyn nad Odrą Polska nie
124 Piotr Sikorski Team Papry 20 Tychy Polska nie
125 Kamil Simka Forrest Gump Team Rzeszów Polska nie
126 Robert Siudek Hercog Running Team Kraków Polska nie
127 Tomasz Siwiec Rzeszów Polska nie
128 Karol Skorek Wrocław Polska nie
129 Patrycja Skrobacz Połaniec Polska nie
130 Andrzej Skrzypczyk Zamość Polska nie
131 Angelika Skutela Strefa Byków Bytom Świerklaniec Polska nie
132 Grzegorz Smoła Parkrun Chrzanów Chrzanów Polska nie
133 Mariusz Starościak AKS Polonia Warszawa Warszawa Polska nie
134 Sławomir Stykowski Miśki Warszawa Polska nie
135 Alicja Szarowar Nowe Granice Zielona Góra Polska nie
136 Artur Szczepaniak KB Czesio Biega Warszawa Polska nie
137 Patryk Szczepański Pure Sugar Patryk Szczepański Rumia Polska nie
138 Joanna Szeler Biegająca z psami Warszawa Polska nie
139 Dariusz Szkoda SOCIOS SILESIA Ruda Śląska Polska nie
140 Michał Szmaj Sky Work Ostrzeszów Polska nie
141 Filip Szołowski Labosport Team Kielce Polska nie
142 test test 1989 Kraszewo Polska nie
143 Agnieszka Tomczak Bydgoszcz Polska nie
144 Bartłomiej Trela PokonajAstme.pl Zgłobice Polska nie
145 Michał Trocki obozygorskie.pl Warszawa Polska nie
146 Justyna Trzcionka Bieganie Góry Las Błoto Kraków Polska nie
147 Magdalena Trzeciecka 1967 Łódź Polska nie
148 Jarosław Tyrpa Biegiem po piwo - Piwoteka Łódź Chocznia Polska nie
149 Adrian Utykal ZOOL TEAM Siemianowice Śląskie Polska nie
150 Daniel Wahl T.S. AKS Chorzów Kościelisko Polska nie
151 Sławomir Walczak Świętoszów Polska nie
152 Krzysztof Waldon HRmax Żory Żory Polska nie
153 Arkadiusz Waldowski Chorzow Polska nie
154 Arkadiusz Walenda Vege Ultra Runners Lesznowola Polska nie
155 Remigiusz Waluś Warszawa Polska nie
156 Maciej Więcek inov-8 Kraków Polska nie
157 Natalia Wielechowska Husaria Race Team Warszawa Polska nie
158 Natalia Wielogórska DREAM RUN Warszawa Polska nie
159 Paweł Wiśniewski Run&Balance Jelenia Góra Polska nie
160 Michał Witkowski Toruń Polska nie
161 Jacek Wnuk Embrach Szwajcaria nie
162 Wojciech Wojciechowski Loża Szyderców Kielce Polska nie
163 Małgorzata Wójcik Wiązowna Polska nie
164 wojciech wozniak better than a thousand swarzedz Polska nie
165 Dariusz Wróbel ...byle dobiec :-) Bierna Polska nie
166 Łukasz Wypchło Kielce Polska nie
167 Oliwia Żak Piaseczno Running Jastrzebie Polska nie
168 Michal Zakroczymski Warszawa Polska nie
169 Marcin Zaporowski Drużyna Szpiku www.biegamblog.pl Warszawa Polska nie
170 dawid zawada Kędzierzyn Koźle Polska nie
171 Mariusz Zawisz Radlinioki w biegu Gaszowice Polska nie
172 Damian Ziemba AntonTeam Kędzierzyn-Koźle Polska nie
173 Piotr Zimny SAINT-GOBAIN SQUAD Mzyki Polska nie
174 Damiam Łech NyrolruN Budzyń Polska nie
175 Iwona Łobasiuk Kierunek Ultra Team Suwałki Polska nie
176 Wojciech Łubieński Poznań Polska nie