L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Zofia Adamska Kobiety Biegają/ Decathlon Swadzim Złotniki Polska tak
2 Patryk Aid 1991 Warszawa Polska tak
3 Mateusz Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
4 Marcin Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
5 Robert Balcerzak Klub biegacza WARTA Pajęczno Polska tak
6 Robert Baryza Ciechocinek Polska tak
7 Michał Bastrzyk TIME4RUNNING/BBL Kolonia Zawada Polska tak
8 Janusz Batko Gliwice Polska tak
9 Tomasz Batraniec KB LEW LEGNICA Legnica Polska tak
10 Katarzyna Bałys Kasia i Tomek Stronie Slaskie Polska tak
11 Łukasz Bezulski KTS Donki Warszawa Polska tak
12 Olaf Białek megatel.com.pl Kraków Polska tak
13 Janusz Bielski See You Later Team Warszawa Polska tak
14 Michał Biniecki Embordju Team Chorzów Polska tak
15 Jacek Blumenfeld Łódź Polska tak
16 Artur Bochen BAD Biegnę Ale dokąd Michalow Polska tak
17 EMILIA BOGUCKA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy Mosina Polska tak
18 Łukasz Bonczek Warszawa Polska tak
19 Sylwia Bondarczuk VS-Home Sylwia Bondarczuk Międzyrzecze Dolne Polska tak
20 Patryk Bromirski bielsko-biala Polska tak
21 Jacek Brzozowski Opole Polska tak
22 Łukasz Budkiewicz JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
23 Eliza Bujnowska Warszawa Polska tak
24 Rafał Bujnowski Warszawa Polska tak
25 Magdalena Burdajewicz Mosina Polska tak
26 Arkadiusz Butor KS Orzeł Warszawa Małkinia Górna Polska tak
27 Żaneta Błasińska SPC Ciechocinek Polska tak
28 Bartosz Ceberak Lubartów Polska tak
29 Mariusz Cendrowski Kielce Polska tak
30 Ewelina Centkowska Ciechocinek Polska tak
31 Tomasz Chmielewski BWOTR.PL Żory Polska tak
32 Paweł Chojecki Warszawa Polska tak
33 Daria Chomiuk Polski Biegacz Leicester Wielka Brytania tak
34 dariusz ciba Aligator Team limanowa Polska tak
35 Ewa Cieniawska Bytom Polska tak
36 Sylwia Cieślak Mustangi Gliwice Gliwice Polska tak
37 Marek Cieszko KW Warszawa Warszawa Polska tak
38 Beata Ciosek Augusteam Chorzów Polska tak
39 Piotr Ciski Warszawa Polska tak
40 Michał Czachowski Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
41 Wojtek Czajkowski Warszawa Polska tak
42 Jarosław Czarny #SOBASTEAM Wrocław Polska tak
43 Zbyszek Czelny Kraków Polska tak
44 Karolina Czeska Mosina biega Mosina Polska tak
45 Wojciech Czeski Mosina biega Mosina Polska tak
46 Maciej Czulak Igosport Sklep dla Biegacza Bielsko Biała Międzybrodzie Bialskie Polska tak
47 Kamil Dąbrowski Wrocław Polska tak
48 Jarosław Dabulis Oxygen Sekcja biegowa Warszawa Polska tak
49 Przemysław Demków P.W. ARIS Przemysław Demków Wrocław Polska tak
50 Stephen Dersley Poznan Wielka Brytania tak
51 Natalia Dobrowolska Łódź Polska tak
52 Piotr Dobrzyniecki Zabrze Polska tak
53 Michał Dominiak KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki Polska tak
54 Dawid Drabik Warszawa Polska tak
55 Przemysław Dragon Staszów Polska tak
56 Aureliusz Duc-Syposz Wieliczka Polska tak
57 Konrad Dudek BieganiePoGodzinach Łódź Polska tak
58 Lee Dunstall Tri Tempo Eastbourne Wielka Brytania tak
59 Przemysław Dura Dobczycki Klub Biegacza Kraków Polska tak
60 Michał Dyrek Mszana Górna Polska tak
61 Magda Dziarnowska Vege Runners Warszawa Polska tak
62 Monika Dzierżeńska 1974 Gdańsk Polska tak
63 Izabela Ficek Świnna Polska tak
64 Aleksandra Figiel 1991 Kraków Polska tak
65 Łukasz Filipczak OKNOPLAST RUNNING TEAM Kraków Polska tak
66 Hieronim Filipiak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
67 Daniel Flądro Wokowice Polska tak
68 Dawid Foremski Żywiec Polska tak
69 Darek Frankowski Gliwice Polska tak
70 Artur Frosztęga UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice Polska tak
71 Marcin Furman Krytyka czystego biegania Sosnowiec Polska tak
72 Izabella Gajewska Pruszków Polska tak
73 Marcin Gajewski Pruszków Polska tak
74 Zenon Gajewski Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska tak
75 daniel gajos MUAY RUNNING TEAM/biegaortopeda.pl kraków Polska tak
76 Andrzej Gasiecki Szczecin Polska tak
77 Paweł Gąsiorek Zabrze Polska tak
78 Tomasz Gawron Lubsko Polska tak
79 Tomasz Gintowt Bialystok Polska tak
80 Edyta Gogół-Iżowska Smashing Pąpkins Warszawa Polska tak
81 Justyna Gokiert-Skrentna Złotów Polska tak
82 Ania Golonka Pruszków Polska tak
83 Anna Gorączniak KobietyBiegaja.pl Poznań Polska tak
84 Maciej Gorączniak Poznań Polska tak
85 Andrzej Górczak Goczałkowice-Zdrój Polska tak
86 ROBERT GÓRNY OZIMEK Polska tak
87 Mateusz Górski Gdynia Polska tak
88 Bartek Gostkowski z wolnej stopy Kraków Polska tak
89 Mateusz Gołąb Poznań Polska tak
90 Krzysztof Grams Łódź Polska tak
91 Paweł Grochólski Beje Na Szlaku Warsaw Polska tak
92 Mateusz Gruntowski Niemo Adventure Niemodlin Polska tak
93 Zbigniew Grymuza SKPB Lublin Lublin Polska tak
94 Jarek Grzesicki Grodzisk Mazowiecki Polska tak
95 Przemysław Grzyb Żywiec Polska tak
96 Julian Głowacki K! Chrobria Poznań Polska tak
97 Stefan Głowacki Stefan Głowacki Warszawa Polska tak
98 Rafał Główka doliniarze.com Katowice Polska tak
99 Urszula Hangiel Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
100 Mariusz Hauser Mustangi Gliwice Gliwice Polska tak
101 Przemysław Herdzina Kraków Polska tak
102 agata hryń night runners kraków Polska tak
103 Antoni Hudzik Chrzanów Polska tak
104 Igor Ilavsky Dolny Smokovec Słowacja tak
105 Patryk Jabłoński BEZ FORMY TEAM Grudziądz Polska tak
106 Piotr Jabłoński Grudziądz Polska tak
107 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
108 Artur Jackiewicz 1980 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
109 Magdalena Jagodzka Studio331 Kielce Polska tak
110 Krzysztof Jamrozy LotomSolo Mysłowice Polska tak
111 Piotr Jankiewicz Józefosław Polska tak
112 Maciej Januszewski gdańsk Polska tak
113 KASIA JARECKA Biegaj z Wojtasem WARSZAWA Polska tak
114 Bartosz Jasiński Navigatoria Gdynia Polska tak
115 Piotr Jastrzembski Rossbiegani zgierz Polska tak
116 Dobrochna Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
117 Tomasz Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
118 Małgorzata Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
119 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
120 Agnieszka Jędrzejewska JakośToBędzie Piaseczno Polska tak
121 Łukasz Jurczyk Katowice Polska tak
122 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Kleszczów Polska tak
123 Karolina Kaczmarek Warszawa Polska tak
124 Arkadiusz Kaliwoda Warszawa Polska tak
125 Maciek Kalus Run Wednesdays Eastbourne Wielka Brytania tak
126 Damian Kamiński Jeleśnia Polska tak
127 Krzysztof Kaminski Krakow Polska tak
128 Piotr Kamiński FRACHT FWO POLSKA Sosnowiec Polska tak
129 Grzegorz Kanigowski Gdańsk Polska tak
130 Anna Kapłon TeamBiegajPodOkiemTrenera Warszawa Polska tak
131 Grzegorz Kasperski Kędzierzyn-Koźle Polska tak
132 Michał Kaszuba Grupa Nomax Piekary Śląskie Polska tak
133 Karolina Kaszubowska Biegaj z Wojtasem Gdynia Polska tak
134 Paweł Kawka Kraków Polska tak
135 Wojciech Kałus Na bani-wybiegani Katowice Polska tak
136 Arkadiusz Kałuża Inżynieria Biegania Bieruń Stary Polska tak
137 Asia Kedzior BRIDPORT Wielka Brytania tak
138 Marcin Kępowicz Żabia Wola Polska tak
139 Rafał Kitlas #rodzinawbiegu Warszawa Polska tak
140 Artur Kizling Białystok Polska tak
141 Dariusz Klima Siemianowice Śląskie Polska tak
142 Grzegorz Klimiuk Nowe Kozłowice Polska tak
143 Piotr Kobierski UKA Ultras Runners Warszawa Polska tak
144 Tomasz Kobos Metoda Feldenkraisa Kraków Polska tak
145 Krzysztof Koc Poznań Polska tak
146 Rafał Kohutnicki Warszawa Polska tak
147 Wojciech Kokoszka Slow Jogging Siedlce Siedlce Polska tak
148 Tomasz Kompf Szczecin Polska tak
149 Wioletta Konowrocka See You Later Team Żyrardów Polska tak
150 Lukasz Konwicki Strefa Bykow Bytom Polska tak
151 Michał Kopacz Perła Team Kędzierzyn-Koźle Polska tak
152 Tomasz Kopaczewski Krakow Polska tak
153 Piotr Kopyra Kielce Polska tak
154 Agnieszka Kordacka Warszawa Polska tak
155 Katarzyna Korpus-Mielczarska SGB Samo się nie przebiegnie Sławków Polska tak
156 Michał Kościuczyk-Mendyk Wrocław Polska tak
157 Tomasz Koślacz Tychy Polska tak
158 Marek Kotowski 1983 Olsztyn Polska tak
159 Paweł Kowalczyk Swarzędz Polska tak
160 Michał Kowalczykowski RYSIOTEAM Łódź Polska tak
161 Claudia Kowalewska Kraków Polska tak
162 Łukasz Kowalewski Kraków Polska tak
163 Adam Kowalski Warszawa Polska tak
164 Tomasz Kozielec Pędzące Misie Gliwice Polska tak
165 marcin kozioł Bolimie noga Kraków Polska tak
166 Bartek Kozłowski Warszawa Albania tak
167 Andrzej Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
168 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź Polska tak
169 Tomasz Krauze GB Wrocławskie Morsy Wrocław Polska tak
170 Łukasz Krawczyk NaSpalonym.Com Brzozówka Polska tak
171 Stanisław Krótki Kraków Polska tak
172 Piotr Krzos Zabrze Polska tak
173 Jakub Krzyżan KW Kraków Jerzmanowice Polska tak
174 Szymon Kucia RECARO Pawłów Polska tak
175 Mirosław Kuczok FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE Wodzisław Śląski Polska tak
176 Michał Kulka tricouple Warszawa Polska tak
177 Dawid Kurek Bytom Polska tak
178 Michał Kurzawski Szybki Kurz Wrocław Polska tak
179 Piotr Kurzawski Poznań Polska tak
180 Martyna Kuźniak 1973 Warszawa Polska tak
181 Przemysław Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
182 Paweł Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
183 krzysztof kwiecień szybciej niż Pendolino... Kraków Polska tak
184 Michał Kwieciński Warszawa Polska tak
185 Robert Lachowski łódź Polska tak
186 Patryk Larwiński JacekBiega Running Team x ORSINO AKD Warszawa Polska tak
187 Marcin Latos Pan Łazy Polska tak
188 Patrycja Leonarczyk Łódź Polska tak
189 Tomasz Lesniewicz Wiskitki Polska tak
190 Bartek Lisowski Skawina Polska tak
191 Krystyna Macioszek Zielona Góra Polska tak
192 Dorota Mackiewicz eat run fun Warszawa Polska tak
193 Tomasz Maćkowski Swarzędz Polska tak
194 IZABELA MAJ-DZIUBAŃSKA AKMB Pędziwiatr Gliwice Pyskowice Polska tak
195 Andrzej Majewski Dąbrowa Górnicza Polska tak
196 Paweł Majsterek Warszawa Polska tak
197 Wiktor Makarewicz Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
198 Przemysław Makos GangaBanga Brzóze Polska tak
199 Dawid Malec Muay Running Team Kraków Polska tak
200 Arkadiusz Malec BB Runners Bielsko-Biała Polska tak
201 Mariusz Manel Netbox Biega / LeszNo Limits Runners Kąkolewo Polska tak
202 Izabela Marciniak Kobiety biegają Suchy Las Polska tak
203 Boguslaw Marciniec Zagorzyce Polska tak
204 Sławomir Marek 1986 Kraków Polska tak
205 Agnieszka Markiewicz ProRunning Promotion Łosice Polska tak
206 Łukasz Marszałek Szybkie Żółwie Szczyrk Polska tak
207 Jacek Martin Augusteam Chorzów Polska tak
208 Agata Maryniak Szczecin Polska tak
209 Tomasz Maślanka KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom Polska tak
210 Dariusz Matuć MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
211 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka Wólka Kozodawska Polska tak
212 Małgorzata Małowińska :-) Bydgoszcz Polska tak
213 Artrur Małowiński :-) Bydgoszcz Polska tak
214 Maciej Miara Bytom Polska tak
215 Katarzyna Michalewska Poznań Polska tak
216 Andrzej Miedziejewski Absolute Bike Team Pruszków Polska tak
217 Bartosz Mierzenski PrzymierzeŁosia Krakow Polska tak
218 Piotr Mikuśkiewicz Run Team Chmielnik Chmielnik Polska tak
219 Arkadiusz Mioduchowski 100noga team Warszawa Polska tak
220 Małgorzata Mioduszewska Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
221 Adam Mioduszewski Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
222 Łukasz Mirocha Wichry Beskidu-Mocni Pomocni Mucharz Polska tak
223 Kamil Misztal Gliwice Polska tak
224 Anna Moszczyńska- Gapińska Łódz Running Team Zgierz Polska tak
225 Jakub Mrowiec Kraków Polska tak
226 Paweł Murcha Augusteam Siemianowice Śląskie Polska tak
227 Piotr Mutrynowski Warszawa Polska tak
228 Rafał Niedźwiedziński Harman Running Team Łódź Polska tak
229 mirka niewinska wiewióreczki wasilków Polska tak
230 Anika Nojszewska Warszawa Polska tak
231 MAREK NOSALIK MTA ŻYWIEC Polska tak
232 Michał Nowacki Morsy Poznań Poznań Polska tak
233 Michał Nowaczyk Nojmany Biegają Najładniej Skórzewo Polska tak
234 Michał Nowicki BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska Polska tak
235 Paweł Noworolnik Pędzące Misie Gliwice/Tylmanowa Polska tak
236 Andrzej Nóżka LP-HP!! Pyrnik Polska tak
237 Agnieszka Ogrocka Adidas Runners Warsaw/Muscat Road Runners Warszawa Polska tak
238 ŁUKASZ OKOŃ GIERAŁTOWICE Polska tak
239 Arkadiusz Orzechowski Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
240 Łukasz Osica Świętochłowice Polska tak
241 Maciej Otawski easymove.com.pl Kielce Polska tak
242 Paulina Ożarowska Izabelin B Polska tak
243 Rafał Paczkowski Czerwonak biega, Kuźnia Triathlonu Starzyny Polska tak
244 Artur Parol RAD Ząbki Polska tak
245 Andrzej Partyka Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Polska tak
246 Anna Parysz STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego Polska tak
247 Piotr Pastuszka Bielsko-Biała Polska tak
248 Paweł Pawlik Brak Katowice Polska tak
249 Artur Pawłowski Świętochłowice Polska tak
250 Dawid Pęczek Zelka Asek Running Division Las Polska tak
251 Marcin Pelcner Klub Biegających Leśników Rożnowo Polska tak
252 Adam Perła Naramowice Biegają Poznań Polska tak
253 Mateusz Piela Ujsoły Polska tak
254 Jiolanta Piela tricouple Warszawa Polska tak
255 Robert Pielka Dąbrowa Górnicza Polska tak
256 Bartosz Pieterek Czerwonak Biega Kicin Polska tak
257 Daniel Pietrzak Pruszków Polska tak
258 Artur Pietrzykowski Radom Polska tak
259 Jakub Pleśniak KW PSP Opole Opole Polska tak
260 Mikołaj Podsiadło Podsiadło - Głowacki Team Poznań Polska tak
261 Andrzej Popiel popsmart.pl Kraków Polska tak
262 Paweł Popiołek Warszawa Polska tak
263 Grzegorz Połeć Przygoń Polska tak
264 Tomasz Połeć Łódź Polska tak
265 Remigiusz Pracz Warszawa Polska tak
266 Ryszard Pręcikowski --- Wieliczka Polska tak
267 Katarzyna Przedwojska Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
268 Dariusz Przedwojski Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
269 Patryk Przybylski Toruń Polska tak
270 Tomasz Pszonak Jarosław Polska tak
271 Elżbieta Pszonka Szybkie Żółwie Bielsko-Biała Polska tak
272 Mateusz Puchniarz Grupa ASE Gdańsk Polska tak
273 Waldemar Pyzik Świnoujście Polska tak
274 Krzysztof Pyzik Fizjobiegacze Szczecin Świnoujście Polska tak
275 Uldis Raipalis Gentlemen's Club Riga Łotwa tak
276 Dawid Rauchfleisch TourSport Running Team Bytom Polska tak
277 Anna Rogala Poznań Polska tak
278 Jarosław Romańczyk Huragan Opole Polska tak
279 Tomasz Ropelewski Byle do mety Poznań Polska tak
280 Łukasz Różanowski Bielsko Biała Polska tak
281 Mikołaj Rudnicki Zwardoń Polska tak
282 Grzegorz Rurka Sam Biegam Warszawa Polska tak
283 Michał Rutkowski Kielce Polska tak
284 Stanisław Salik Solne Miasto Wieliczka Polska tak
285 ewelina savickis wiewióreczki Olmonty Polska tak
286 Zofia Sęk Warszawa Polska tak
287 Sławomir Seweryn Chorzów Polska tak
288 Paweł Skotnicki Gliwice Polska tak
289 Piotr Skotniczny KKB Dystans Krakow Krakow Polska tak
290 Dominika Smolińska Izabelin na Start IZABELIN Polska tak
291 Adam Śnieżek Goggle PAE Team ŻERNICA Polska tak
292 Jakub Sojka Wilkszyn Polska tak
293 Łukasz Sowa Katowice Polska tak
294 Paweł Sołdyga Bydgoszcz Polska tak
295 Kamil Sroka Wkurw_team Katowice Polska tak
296 Tomasz Stach Aligator TEAM Tymbark Polska tak
297 Paweł Stańco KS–Zwardoń Zwardoń Polska tak
298 Piotr Stańczak Czerwonak Biega Koziegłowy Polska tak
299 Michał Staśkiewicz Warszawa Polska tak
300 Małgorzata Stępień Kraków Polska tak
301 Mariusz Stężycki Żary Runners Team Żary Polska tak
302 Maciej Stężycki Śrem Polska tak
303 TOMASZ STODULSKI PRUSZKÓW Polska tak
304 Piotr Strzelczyk Wiktor Arrow Przytoczna Polska tak
305 Jacek Strzelecki Aquabażan Gdańsk Polska tak
306 RYSZARD STRZYŻ CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA CHORZÓW Polska tak
307 Paweł Studnicki Wola Filipowska Polska tak
308 Paweł Suliga Marathon Ibbenbüren Ibbenbüren Niemcy tak
309 Rafał Surmacz Cardiorunners Przeźmierowo Polska tak
310 Anna Suska Biegam Bo Lubię Bielsko-Biała Bielsko-Biała Polska tak
311 MAREK SWOBODA CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA Polska tak
312 Jacek Szadkowski 666Racing Jeziórko Polska tak
313 Łukasz Szaporów SRTG Proszowice Proszowice Polska tak
314 PAWEŁ SZCZELINA PRESS GLASS Biegamy i wspieramy OŚWIĘCIM Polska tak
315 Rafał Szczerba Łódź Polska tak
316 Izabela Szczupakowska Gdańsk Polska tak
317 Krzysztof Szczygieł BeneRunner bielsko-biała Polska tak
318 Adriana Szczygieł cts czaja training system Bielsko-Biała Polska tak
319 Aneta Szecówka BISKUPICE Polska tak
320 Arek Szelągiewicz wkurw_team Szczecin Polska tak
321 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola Zduńska Wola Polska tak
322 Anna Szponar-Żurowska Kicin Polska tak
323 Paweł Szreter sts Łódź Polska tak
324 Łukasz Sztern JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
325 Wojciech Szufłat Szybkie żółwie Bielsko Biała Polska tak
326 Marcin Szurko Dziki Świyntechlywiki Świętochłowice Polska tak
327 Karolina Talarczyk-Wieczorek Krosinko Polska tak
328 Grzegorz Tazbir Będzin Polska tak
329 Robert Tazbir 1974 Będzin Polska tak
330 Petar Tomov Run Wednesdays Eastbourne, UK Bułgaria tak
331 Filip Tonder Team A.F.A.M. / Night Runners Poznań Polska tak
332 Michał Trąbczyński KB Szamotuły Szamotuły Polska tak
333 Grzegorz Wadas Kraków Polska tak
334 EWA Wagner Wrocław Polska tak
335 Maciej Walczak QUAY POZNAŃ Poznań Polska tak
336 Maciej Walentowski 2heavy2stop Warszawa Polska tak
337 Grzegorz Wąs Runners Club Warszawa Opatów Polska tak
338 Michał Wawrzyniak Klub Biegacza Warta Pajęczno Polska tak
339 Dawid Wdowiak Zawiercie Polska tak
340 Krzysztof Węglarczyk Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska tak
341 Czesław Węglarz NIEZRZESZONY Kędzierzyn-koźle Polska tak
342 Jarek Widuch Pewel Ślemieńska Polska tak
343 Krzysztof Widłak Warszawa Polska tak
344 Lucjan Wieczorek Vege Runners Chorzów Polska tak
345 Anna Wiewióra Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała Polska tak
346 Krzysztof Wiewióra Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała Polska tak
347 Michalł Wiktor KW Kraków Jaworzno Polska tak
348 Andrzej Wilk Nowa Iwiczna Polska tak
349 Artur Wiśniewski intro Poznań Polska tak
350 Robert Wojtasiński Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
351 Szymon Wolek Tychy Polska tak
352 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra Polska tak
353 Dawid Woźniak Zabierzów Biega Rudawa Polska tak
354 Grzegorz Woźniak FC po 40tce Chełm Polska tak
355 Amadeusz Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
356 Adam Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
357 Marcin Włodarczak Krosno Polska tak
358 Akis Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
359 Anna Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
360 Mariusz Żabnicki Czeladź Polska tak
361 Piotr Zadrożny DRZWI DO MARZEŃ Halinów Polska tak
362 Przemysław Zając Gliwice Polska tak
363 Karol Żakowski Calories Of Fun Poznań Polska tak
364 Magdalena Zarzycka-Jasik BABY-DOLL.PL Będzin Polska tak
365 Szymon Zięborak Beje Na Szlaku Nieporęt Polska tak
366 Marcin Zieliński Feniks PGE El. Opole / TOR Dobrzeń Wielki DOBRZEŃ WIELKI Polska tak
367 JACEK ZIMNIEWICZ Klub Biegacza Kompania Piwowarska Szczytniki Polska tak
368 Maciej Żukiewicz LKS Olymp Błonie Błonie Polska tak
369 Mariusz Żur Mnich Polska tak
370 Marcin Żurowski Kicin Polska tak
371 Piotr Zwoliński Adidas Runners Warsaw Zabierzów Polska tak
372 Małgorzata Łabuz #Sobasteam Wrocław Polska tak
373 Andrzej Łokas Będzin Polska tak
374 Marcin Łukasiak AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk, pow. Gdańsk Polska tak
375 Sylwester Łukasiak Międzyborów Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Jakub Adamus Częstochowa Polska nie
2 Filip Andrzejczak Września Polska nie
3 Kajetan August Kolega Ryśka Czeladź Polska nie
4 Damian Augustyniak Zator/Stróża Polska nie
5 Grzegorz Banaszczyk ENDORFINA Szydłowiec Szydłowiec Polska nie
6 Paweł Bardzynski 4Run Pińczów Pińczów Polska nie
7 RAFAŁ BEBELSKI Swimrun Team Poland warszawa Polska nie
8 Grzegorz Bekiesza Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
9 Mikołaj Berus KoLANa Węża Leszno Polska nie
10 Monika Bilnik Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska nie
11 Dagmara Binarsch - Gniezno Polska nie
12 Paweł Bitkowski Asseco Active Sport Warszawa Polska nie
13 Tomasz Borecki Rajcza Polska nie
14 Monika Bruszewska-Glombiowska Gdynia Polska nie
15 ROBERT BUŁA RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK Polska nie
16 Dawid Chudy Przeciszów Polska nie
17 Agata Czepiec Muay Running Team Kraków Polska nie
18 Karol Dąbrowski W Pogoni Za Duchem Będzin Polska nie
19 Maciej Drozd Warszawa Polska nie
20 Przemysław Dygdoń PragmaticCode Warszawa Polska nie
21 Daniel Filipek Braniewo Polska nie
22 Juliusz Formella ultraKaszuby Kiełpino Polska nie
23 Paweł Frąckiewicz SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE BUKOWNO Polska nie
24 Monika Frenkiel Stare Rury Kraków Polska nie
25 Mateusz Gaczyński Warszawa Polska nie
26 Klaus Gamradt Lengerich Niemcy nie
27 Łukasz Gałka Rim Tim Team Braniewo Braniewo Polska nie
28 Emil Górski Husaria Race Team Warszawa Polska nie
29 Paweł Grochowski WKURW_TEAM Sosnowiec Polska nie
30 Malgorzata Grudzien wroclaw Polska nie
31 Mateusz Gryczka NBR Team Leszno Polska nie
32 Michał Grzegorczyk Stalowa Wola Polska nie
33 Mateusz Grzegorczyk Stalowa Wola Polska nie
34 Krzysztof Głombik Książenice Polska nie
35 Bolesław Hangiel Szydłowiec Polska nie
36 Paweł Hernik BIEGAM NA TARCHOMINIE Warszawa Polska nie
37 Leszek Janasik STO-nogi Milanówek Pruszków Polska nie
38 Marcin Jandzioł Bytom Polska nie
39 Aldona Jarosz Góra Kalwaria Polska nie
40 Przemysław JASIŃSKI Warszawa Polska nie
41 Rafał Jastrzębski kingrunner ultra team Warszawa Polska nie
42 Adam Johna Press Glass Biegamy i wspieramy Tychy Polska nie
43 Rafał Jura KMP Kraków Kozy Polska nie
44 Paweł Jurasz 1970 Grodzisk Mazowiecki Polska nie
45 Zbigniew Karpisz Kraków Polska nie
46 Adrian Kasprzyk Lesz No Limits Runners Leszno Polska nie
47 KONRAD KISIELEWSKI Krok po kroku KIELCE Polska nie
48 Monika Klasik Katowice Polska nie
49 Joanna Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
50 Bartosz Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
51 Krzysztof Kostyra biegusiem.pl Warszawa Polska nie
52 Jan Kowalcze Pato Kato Running Team Katowice Polska nie
53 Marzena Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska nie
54 Paulina Krawczak biegusiem.pl Dęblin Polska nie
55 Katarzyna Kuglin KB Łapka Kamień Polska nie
56 Michał Kuleta Krosinko Polska nie
57 Ilona Kuras BBL-Tomaszów Maz Tomaszów Maz Polska nie
58 Marcin Kuś Worksop Wielka Brytania nie
59 Paweł Kuźniar Pan Jeżów Sudecki Polska nie
60 Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
61 Paweł Ligęza Electropoli Poland Bielsko-Biała Polska nie
62 Robert Maj Stay Insane Lublin Polska nie
63 Mateusz Malinowski Mysłowice Polska nie
64 Marcin Marcela Fat mama's sport club Bytom Polska nie
65 Piotr Mazurek JAWORZNO RUNNERS Jaworzno Polska nie
66 ROBERT MAZUREK Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lublin Polska nie
67 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Polska nie
68 Daniel Moćko AKTYWNY RELAKS Wołomin Polska nie
69 Dariusz Młodzik Husaria Race Team Łączany Polska nie
70 Marcin Niedziela Bytom Polska nie
71 Agata Nowak Katowice Polska nie
72 Łukasz Opałek Krwawe Suty Kraków Polska nie
73 Andrzej Opoka KG Kielce Kielce Polska nie
74 Ola Orkwiszewska TTA Bieruń Bieruń Polska nie
75 MICHAŁ PACZKA Runonline.pl Team GLIWICE Polska nie
76 Sebastian Pająk Bębło Polska nie
77 Tomasz Pakuła Pan Brokuł Team Goleniów Polska nie
78 Marek Paluch Wapienicki team Bielsko-Biała Polska nie
79 Rafał Panasewicz BIAŁYSTOK Polska nie
80 Miłosz Pasiecznik Poznań Polska nie
81 STANISŁAW PASTERNAK olkuszbiega.pl OLKUSZ Polska nie
82 Agnieszka Pawlikowska Warszawa Polska nie
83 Norbert Pawlikowski WiP Warszawa Polska nie
84 Mateusz Pazdur Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
85 Anna Pałacha TSA Sandomierz Sandomierz Polska nie
86 Agata Pałkowska Running Obsession team Kraków Polska nie
87 Marta Pałucka Projekt Triathlon Zalasewo Polska nie
88 MARIUSZ PIEKIELNY WieRUNszów CZASTARY Polska nie
89 Maciej Pietrzak Warsaw Polska nie
90 Agnieszka Piwońska ŁÓDŹ Polska nie
91 Kamil Pluta Perła Team Wrocław Polska nie
92 Michał Podstawski Katowice Polska nie
93 Wojciech Probst Inov-8 Hażlach Polska nie
94 Rafał Pruta Fatboys slim Warszawa Polska nie
95 Mateusz Pudło Husaria Warszawa Polska nie
96 Dariusz Ratajczak Hernik Team Dolsk Polska nie
97 Paweł Rojewski Łódź Polska nie
98 Rafał Rosół eXtreme HDK Bytom Bytom Polska nie
99 Damian Rybarski Żywiec Polska nie
100 Daniel Sałaciński Warszawa Polska nie
101 Piotr Sędzielowski Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
102 Artur Sieczkowski Natural Born Runners Kostrzyn nad Odrą Polska nie
103 Piotr Sikorski Team Papry 20 Tychy Polska nie
104 Kamil Simka Forrest Gump Team Rzeszów Polska nie
105 Robert Siudek Hercog Running Team Kraków Polska nie
106 Tomasz Siwiec Rzeszów Polska nie
107 Karol Skorek Wrocław Polska nie
108 Andrzej Skrzypczyk Zamość Polska nie
109 Angelika Skutela Strefa Byków Bytom Świerklaniec Polska nie
110 Tomasz Sofuł Warszawa Polska nie
111 Sławomir Stykowski Miśki Warszawa Polska nie
112 Artur Szczepaniak KB Czesio Biega Warszawa Polska nie
113 Patryk Szczepański Pure Sugar Patryk Szczepański Rumia Polska nie
114 Joanna Szeler Biegająca z psami Warszawa Polska nie
115 Michał Szmaj Sky Work Ostrzeszów Polska nie
116 Filip Szołowski Labosport Team Kielce Polska nie
117 Waldemar Szygenda KB Aktywni Konin Konin Polska nie
118 Agnieszka Tomczak Bydgoszcz Polska nie
119 Bartłomiej Trela PokonajAstme.pl Zgłobice Polska nie
120 Michał Trocki obozygorskie.pl Warszawa Polska nie
121 Justyna Trzcionka Bieganie Góry Las Błoto Kraków Polska nie
122 Magdalena Trzeciecka 1967 Łódź Polska nie
123 Adrian Utykal ZOOL TEAM Siemianowice Śląskie Polska nie
124 Daniel Wahl T.S. AKS Chorzów Kościelisko Polska nie
125 Sławomir Walczak Świętoszów Polska nie
126 Arkadiusz Waldowski Chorzow Polska nie
127 Arkadiusz Walenda Vege Ultra Runners Lesznowola Polska nie
128 Maciej Więcek inov-8 Kraków Polska nie
129 Natalia Wielechowska Husaria Race Team Warszawa Polska nie
130 Pawel Wielowski Warszawa Polska nie
131 Michał Witkowski Toruń Polska nie
132 Jacek Wnuk Embrach Szwajcaria nie
133 Wojciech Wojciechowski Loża Szyderców Kielce Polska nie
134 Małgorzata Wójcik Wiązowna Polska nie
135 Dariusz Wróbel ...byle dobiec :-) Bierna Polska nie
136 Oliwia Żak Piaseczno Running Jastrzebie Polska nie
137 Michal Zakroczymski Warszawa Polska nie
138 Marcin Zaporowski Drużyna Szpiku www.biegamblog.pl Warszawa Polska nie
139 dawid zawada Kędzierzyn Koźle Polska nie
140 Mariusz Zawisz Radlinioki w biegu Gaszowice Polska nie
141 Damian Ziemba AntonTeam Kędzierzyn-Koźle Polska nie
142 Piotr Zimny SAINT-GOBAIN SQUAD Mzyki Polska nie
143 Damiam Łech NyrolruN Budzyń Polska nie
144 Iwona Łobasiuk Kierunek Ultra Team Suwałki Polska nie
145 Wojciech Łubieński Poznań Polska nie