L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Eliza Abramczyk Warszawa Polska tak
2 Patryk Aid Sport Guru Runners Warszawa Polska tak
3 Damian Antosiak Warszawa Polska tak
4 Anna Bagińska Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
5 Leszek Bajdowski Żywcem Zabiegani Warszawa Polska tak
6 Marta Bajorek Parkrun Warszawa-Ursynów Warszawa Polska tak
7 Adam Banaszek biegusiem.pl Warszawa Polska tak
8 Tomasz Baranow Platerów Polska tak
9 Łukasz Baranow sklepnapieraj.pl Platerów Polska tak
10 JACEK BARANOWSKI JacekBiega Running Team WARSZAWA Polska tak
11 Mariusz Bartosiński Warszawa Polska tak
12 Marek Bator Warszawa Polska tak
13 Jarosław Berecki Warszawa Polska tak
14 Oskar Berezowski Solgar Polska Warszawa Polska tak
15 Francesco Bertino Cazzo Club Running Team Warszawa Polska tak
16 Łukasz Bezulski KTS Donki Warszawa Polska tak
17 Adrian Biały Husaria Race Team Warszawa Polska tak
18 Paweł Biały SKB Kraśnik Kraśnik Polska tak
19 Bartosz Bigajczyk Myszków Polska tak
20 Gaweł Boguta napieraj.pl Warszawa Polska tak
21 Sylwia Bondara JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
22 Rafał Borowski Parkrun Ursynów Warszawa Polska tak
23 Anna Bożek Warszawa Polska tak
24 Bartosz Brusiło Mamy Ruszamy Warszawa Polska tak
25 Magdalena Brzozowska Kolorowa Drużyna NESSI Warszawa Polska tak
26 Łukasz Budkiewicz JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
27 Agnieszka Bychowska Warszawa Polska tak
28 Przemysław Chmiel Albatrosy Warszawa Polska tak
29 Michał Chodniewicz Warszawa Polska tak
30 Izabella Cieniuszek 1979 Pruszków Polska tak
31 Tomasz Ciepliński neON Warszawa Polska tak
32 Michał Ciesielski Warszawa Polska tak
33 Adrian Cupryjak Tarczyn Polska tak
34 Marcin Cybulski Warszawa Polska tak
35 Monika Cyran Warszawa Polska tak
36 Krzysztof Czajka Swarzędz Swarzędz Polska tak
37 Dorota Czamara JacekBiega Running Team Otwock Polska tak
38 Jacek Czarnecki Okliny Polska tak
39 Rafał Czyżewski Grójec Polska tak
40 Jarosław Dąbrowski Mamy ruszamy Warszawa Polska tak
41 Piotr Dąbrowski SBBP-Łosie Warszawa Polska tak
42 Renata Danielak KK Cyklon Warszawa Halinów Polska tak
43 Łukasz Danielak KK Cyklon Warszwa Warszawa Polska tak
44 Patrycja Dettlaff Dream Run Wilcza Góra Polska tak
45 Anna Dobkowska KB GALERIA Warszawa Warszawa Polska tak
46 Krzysztof Dołęgowski inov-8 Warszawa Polska tak
47 Damian Drzewiecki SGGW Runners Piastów Polska tak
48 Marta Durakiewicz AKS Polonia Warszawa Warszawa Polska tak
49 Piotr Działa KB Ożarów Mazowiecki Biega Warszawa Polska tak
50 Marek Dzięgielewski KB im.P.Sękowskiego w Płońsku Dłużniewo Polska tak
51 Bartek Falkowski Bartek Trenuje Team Warszawa Polska tak
52 Adam Foland inov-8 Sulejówek Polska tak
53 MIchał Gaca PZU SPORT TEAM Warszawa Polska tak
54 Bogna Gaj Tygryski warszawa Polska tak
55 Jacek Gardener JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
56 Marcin Górnicki GO Sport AK Sped Team Warszawa Polska tak
57 Łukasz Gołąb Never Give Up Warszawa Polska tak
58 Bartosz Goławski sklepbiegowy.com Warszawa Polska tak
59 Gizela Grabińska DREAM RUN / AZS UW Warszawa-Wesoła Polska tak
60 Błażej Grabowski JacekBiega Runnig Team Warszawa Polska tak
61 Mikołaj Groniecki JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
62 Rafał Grzeszak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa Polska tak
63 Piotr Hurnik Dentsu Aegis Runners Warszawa Polska tak
64 Bartłomiej Jachymek JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
65 Jakub Jadziewicz Warszawa Polska tak
66 Leszek Janasik STO-nogi Milanówek Pruszków Polska tak
67 Patrycja Jasińska Warszawa Polska tak
68 Mateusz Jasiński trenerbiegania.pl Józefów Polska tak
69 Konrad Jedrzejewski JacekBiega running team Warszawa Polska tak
70 Remigiusz Jendrych Warszawa Polska tak
71 Adam Jeż DREAM RUN Warszawa Polska tak
72 Angelika Jeżewska Pump Girls Warszawa Polska tak
73 Paweł Kacprzyk Biegam na Tarchominie Warszawa Polska tak
74 Marcin Kaczorowski Avengers Rybie Polska tak
75 Wojciech Kalbarczyk Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
76 James Artur Kamiński Sunday Sweaty Sunday Józefów Polska tak
77 Oskar Kapala AKS Polonia Warszawa Pruszków Polska tak
78 Łazarz Kapaon Cazzo Club Running Team Warszawa Polska tak
79 Jan Kaseja KB ERGO Warszawa Polska tak
80 Krystian Kawalec Warszawa Polska tak
81 Przemysław Kawczyński TRI4FUN Team Piaseczno Józefosław Polska tak
82 Cezary Kmieć Naprzód Młociny Warszawa Polska tak
83 Norbert Kmieć COMP TEAM Jachranka Polska tak
84 Piotr Kobierski UKA Ultras Runners Warszawa Polska tak
85 Michał Korba Warszawa Polska tak
86 Dariusz Korzeniowski Accelerating Poland Warszawa Polska tak
87 Katarzyna Kostera Vege Runners Warszawa Polska tak
88 Andrzej Kotwa WYBIERZ Warszawa Polska tak
89 Krzysztof Kowalski Bielsk Podlaski Polska tak
90 Tomasz Kowalski Kielce Polska tak
91 Łukasz Kownacki SGGW Runners Warszawa Polska tak
92 Marzena Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
93 Andrzej Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
94 Krzysztof Kołodziejczyk Łódź Polska tak
95 Michał Kołodziejski Warszawa Polska tak
96 Jakub Krasowski Atak Kreta warszawa Polska tak
97 Emilia Królikowska Warszawa Polska tak
98 Mariusz Krupczyński KRUPOLS TEAM Raszyn Polska tak
99 Szymon Krupczyński KRUPOLS TEAM Raszyn Polska tak
100 Agnieszka Kruszyńska Polonia Warszawa Warszawa Polska tak
101 Grzegorz Krzewski Dębe Wielkie Polska tak
102 Robert Kucharski Otwock Polska tak
103 Rafał Kulczyński PGE Narodowy Warszawa Polska tak
104 Tomasz Kumor Warszawa Polska tak
105 Dagmara Kumor Warszawa Polska tak
106 Przemek Kuśpit WARSZAWA Polska tak
107 Martyna Kuźniak 1973 Warszawa Polska tak
108 Krzysztof Kwaśniewski Żywcem Zabiegani Warszawa Polska tak
109 Kamil Lesisz UNTS Warszawa Warszawa Polska tak
110 Karolina Lewandowska DREAM RUN Gamratka Polska tak
111 Hubert Lipiński KS Kanałek Warszawa Polska tak
112 Michał Lipski Konstancin jeziorna Polska tak
113 Krzysztof Lisak Otwock Polska tak
114 Paweł Luliński Warszawa Polska tak
115 Ewa Machul Warszawa Polska tak
116 Daniel Maćkowski Zagościniec Polska tak
117 Olga Makowska JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
118 Krzysztof Maksymik Adidas Runners Warsaw / Dzikie Grubasy Szatana Warszawa Polska tak
119 Marcin Makuch Warszawa Polska tak
120 Zbigniew Mamla Trucht Tarchomin Team Warszawa Polska tak
121 Grzegorz Marchewka Dąbrowa Górnicza Polska tak
122 ILYA MARCHUK Ultimate Direction Warszawa Polska tak
123 Viola Marchuk Inov-8 Team warszawa Polska tak
124 Tomasz Markowski Vincec foto Mińsk Mazowiecki Polska tak
125 Łukasz Matysiak Radom Polska tak
126 Hanna Małek Bravehearts Legionowo Warszawa Polska tak
127 Mateusz Mercik Warszawa Polska tak
128 Tomasz Michałowski Inov-8 Team Jasieniec Polska tak
129 Andrzej Miedziejewski Absolute Bike Team Pruszków Polska tak
130 Marcel Mierzicki Power Training Warszawa Polska tak
131 Katarzyna Mikołajczyk Warszawa Polska tak
132 Paweł Mioduszewski JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
133 Mateusz Mioduszewski UKA Warszawa Polska tak
134 Jacek Moćko DSV Zagnańsk Polska tak
135 Adam Modrzejewski KW Warszawa Warszawa Polska tak
136 Szymon Molędys KONTROLERSKI TEAM Warszawa Polska tak
137 Mateusz Molenda trener24h.com.pl Warszawa Polska tak
138 Paweł Muniak adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
139 Maciej Musolf Warszawa Polska tak
140 Bartłomiej Naskręt Warszawa Polska tak
141 Kiryl Nieviarouski Husaria Race Team Warszawa Polska tak
142 MICHAŁ NOWAK WARSZAWA Polska tak
143 Beata Nowakowska Hipolitów Polska tak
144 Michał Nowakowski usytasy Warszawa Polska tak
145 Bartek Orzechowski Warszawa Polska tak
146 Damian Panek Warszawa Polska tak
147 Maciej Pałasz Żywiec Zabiegani Warszawa Polska tak
148 Olaf Pierzak Amok Team Warszawa Polska tak
149 Piotr Pietruszka Mamy Ruszamy Warszawa Polska tak
150 Paweł Piwowarski Time4Running Tomaszów Mazowiecki Polska tak
151 Jakub Plocienniczak Dream Run Warszawa Polska tak
152 Adrian Powierża Koteł Team Warszawa Polska tak
153 Damian Powierża Koteł Team Warszawa Polska tak
154 Katarzyna Półtorak PolkaRuns Warszawa Polska tak
155 Krzysztof Półtorak Miśki Warszawa Polska tak
156 Przemysław Przedpełski Parkrun Ursynów Warszawa Polska tak
157 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu Warszawa Polska tak
158 Mariusz Puchała Naprzód Młociny Warszawa Polska tak
159 Mateusz Pudło Husaria Warszawa Polska tak
160 Radosław Płaza Dream Run Warszwa Polska tak
161 Robert Raczkiewicz Warszawa Polska tak
162 Małgorzata Radkowska Dziobaki i Nosiaki Warszawa Polska tak
163 Dominika Rajzer Warszawa Polska tak
164 Mariusz Rajzer BodyKinetic Warszawa Polska tak
165 Joanna Rembowska Warszawa Polska tak
166 Elżbieta Rogóż ProRunning Promotion Warszawa Polska tak
167 Małgorzata Ronkowska Warszawa Polska tak
168 Tomasz Roszkowski Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów Warszawa Polska tak
169 Krzysztof Rożko Brwinów Polska tak
170 Marcin Rozwod Bruksela Belgia tak
171 Norbert Różyc Którędy po piwo? Warszawa Polska tak
172 Łukasz Rzepniewski Warszawa Polska tak
173 Konrad Sierpiński Cisowianka Team PL Warszawa Polska tak
174 Wojciech Skrzeczkowski Syrenki i Trabanty Warszawa Polska tak
175 Przemysław Śmiertka Warszawa Polska tak
176 Paweł Smoczkiewicz Poznań Polska tak
177 Krzysztof Smoliński 1978 Warszawa Polska tak
178 Piotr Smoliński Warszawa Polska tak
179 Mariusz Smulewicz Jablonna Polska tak
180 Bogdan Snarski Albatrosy WARSZAWA Polska tak
181 Karolina Sobczak JacekBiega Running Team Olsztyn Polska tak
182 Wojtek Soszyński Pzu sport team Ponurzyca Polska tak
183 Michał Stajniak Smashing Pąpkins Warszawa Polska tak
184 Mariusz Starościak AKS Polonia Warszawa Warszawa Polska tak
185 Piotr Stawiński OSM Pościsze warszawa Polska tak
186 Krystian Stefanski KS KANAŁEK Olsztyn Polska tak
187 Bartosz Strojek Kuźnia Triathlonu Warszawa Polska tak
188 Krystian Strycharski Ave Maria Kids! Warszawa Polska tak
189 Maciej Strzelecki Warszawa-Wesoła Polska tak
190 Jerzy Stypa STO-nogi Milanówek Grodzisk Mazowiecki Polska tak
191 Marcin Świderek Parkrun Skierniewice Skierniewice Polska tak
192 Krzysztof Sycan PKO Bank Polski Warszawa Polska tak
193 Artur Szczepaniak KB Czesio Biega Warszawa Polska tak
194 Robert Szewczyk Piastów Polska tak
195 Anna Szloser Warszawa Polska tak
196 Beata Sznejfus Rozbiegany Piastów Pruszków Polska tak
197 Tomasz Szopa Warszawa Polska tak
198 Łukasz Sztern JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
199 Michał Sztylko Warszawa Polska tak
200 Marcin Szypowski Koszalin Koszalin Polska tak
201 Łukasz Szysz Gazella Team Warsaw Warszawa Polska tak
202 Paweł Terczyński IBM Polska Warszawa Polska tak
203 Aleksander Tittenbrun obozybiegowe.pl / Niezła Korba Warszawa Polska tak
204 Anna Toczewska JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
205 DARIUSZ TRĘBICKI KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA BIAŁA PODLASKA Polska tak
206 Jacek Troinski Kimball Warszawa Polska tak
207 Damian Truszkowski Albatrosy Warszawa Polska tak
208 Renata Tula Mykmyk Warszawa Polska tak
209 Ignacy Turlej Warbud Running Team Warszawa Polska tak
210 Maciej Turos X-team Special Forces Karczew Polska tak
211 Piotr URBALA warszawa Polska tak
212 Ewa Urbańczyk Mamy ruszamy Warszawa Polska tak
213 Darek Urbańczyk 1976 Warszawa Polska tak
214 Małgorzata Wasilewska Warszawa Polska tak
215 Błażej Wiatrowski Alior Running Team Warszawa Polska tak
216 Kozakowski Wiktor Neon Team Warszawa Polska tak
217 Martyna Wiśniewska adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
218 Michał Wiśniewski WARSZAWA Polska tak
219 Michal Wojciechowski ganianie.pl Warszawa Polska tak
220 Michał Wojewoda TriWawa / Run the Park Warszawa Polska tak
221 Marek Wosik Szybka Mała Warszawa Polska tak
222 Grzegorz Wróblewski OK!Sport Warszawa Polska tak
223 Katarzyna Wyciszkiewicz Glinojeck Polska tak
224 Łukasz Wyciszkiewicz Kwidzyn Polska tak
225 Jerzy Wysokiński Orange Polska/KB Biała Biega Biała Podlaska Polska tak
226 Grzegorz Zakrzewski Power Training Warszawa Polska tak
227 Michał Załęcki LOTOS Running Team Warszawa Polska tak
228 Piotr Zieliński Warszawa Polska tak
229 Piotr Żubiński accelerating Warszawa Polska tak
230 Maciej Żyto RTV Euro AGD Pruszków Polska tak
231 Piotr Łopusiński Cazzo Club Running Team Warszawa Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Roland Antolak Warszawski Ultras Warszawa Polska nie
2 Agnieszka Barczewska Warszawa Polska nie
3 Krzysiek Brząkalski Płock Polska nie
4 Andrzej Brzozowski WKZ Zamość Polska nie
5 Piotr Chachaj Łemkowyna Ultra Trail Krosno Polska nie
6 Giulio Coratella Warsaw Polska nie
7 Tomasz Duda KRP Warszawa II Warszawa Polska nie
8 Paulina Grumbianin Pruszków Polska nie
9 Darek Grycz FunBikeRun.pl Twierdza Modlin Polska nie
10 Magdalena Grzelak Biegam z I Love Fitness Warszawa Polska nie
11 MICHAŁ JANKOWSKI SKS12 JADZIA WARSZAWA Polska nie
12 Robert Jusiński Wołomin Polska nie
13 Iga Konińska Husaria Race Team Warszawa Polska nie
14 Malgorzata Kowalska Klub Biegacza Ergo Warszawa Polska nie
15 jurek leszcz 1980 Warszawa Polska nie
16 Marta Maliszewska Warszawa Polska nie
17 Dominik Mikiewicz Warszawa Polska nie
18 Filip Muckus KS Kanałek Warszawa Polska nie
19 Katarzyna Muraszew - Dąbrowska Dzikie Skrzydło.pl Warszawa Polska nie
20 Marta Murzyn Warszawa Polska nie
21 Agnieszka Nowakowska Warszawa Polska nie
22 Tomasz Ocicki The Army of Jesus Warszawa Polska nie
23 Damian Pasieka trener24h.com.pl Warszawa Polska nie
24 Damian Podeszwik BucikRun Warszawa Polska nie
25 Dariusz Prądzyński Calidris Minuta Warszawa Polska nie
26 Magdalena Prędka Ola Team Warszawa Polska nie
27 Paulina Prugar Fukowska Dream Run Warszawa Polska nie
28 Marcin Rudaś Warszawa Polska nie
29 Tomasz Sęk Piastów Polska nie
30 monika sobotka Dzikie Skrzydło warszawa Polska nie
31 Sławomir Stykowski Miśki Warszawa Polska nie
32 Marcin Szczesny Warszawa Polska nie
33 Marzena Szuszkiewicz JacekBiega Running Team Warszawa Polska nie
34 Agnieszka Tomczyk Warszawa Polska nie
35 Magdalena Winkowska Warszawa Polska nie
36 Karolina Zamiela Warszawa Polska nie
37 Mateusz Zieliński www.leonbiegaczewski.pl Białobrzegi Polska nie
38 Marzena Żuk Albatrosy Białystok Polska nie
39 Kamil Żurawski Warszawski Ultras Warszawa Polska nie
40 Agnieszka Łach Warszawa Polska nie