L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Magdalena Adamik Turkucie Podjadki Krakow Polska tak
2 Kajetan August Kolega Ryśka Czeladź Polska tak
3 wojtek badura zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała Polska tak
4 Agnieszka Bartoszewicz Warszawa Polska tak
5 Dariusz Belowski Tychy Polska tak
6 Bartek Borowiec RunPlanet Team Zielona Góra Polska tak
7 Sławomir Buk 4 O&A PrawieUltra Solo Runner Śrem Polska tak
8 Arkadiusz Butor KS Orzeł Warszawa Małkinia Górna Polska tak
9 Malgorzata Celinska-Spodar Warszawa Polska tak
10 Paweł Dudek Mordercze Ptaki Katowice Polska tak
11 Wojciech Dybiżbański City Trail Team Police Polska tak
12 Marta Dziurosz Warszawa Polska tak
13 AGATA EBERT IMIELIN Polska tak
14 Adam Ewert Szczecin Polska tak
15 Katarzyna Ewert-Krzemieniewska Wroclaw Polska tak
16 Beata Filipiak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
17 Dawid Fis Siemianowice Śląskie Polska tak
18 Monika Frankowska koleżanka Ryśka Bytom Polska tak
19 Anna Fudała Trzebinia Polska tak
20 Alexey Galuskin Grupa Nomax Tarnowskie Góry Polska tak
21 Agata Gaweł Turkucie Podjadki Kraków Polska tak
22 Tomasz Gałecki Klub Biegacza EURO-NET Warszawa Polska tak
23 Marcin Gecow Warszawa Polska tak
24 Konrad Grobelny Warszawa Polska tak
25 Bartosz Gruszecki Bielsko-Biała Polska tak
26 Emilia Grzymkowska TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera Warszawa Polska tak
27 Olimpia Hankus Świnna Polska tak
28 Wiola Harkiewicz Naramowice Biegają / Run Vegan Poznań Polska tak
29 Antoni Hudzik Chrzanów Polska tak
30 Jakub Jadziewicz Warszawa Polska tak
31 Agnieszka Jamroziak Aleksandrów Łódzki Polska tak
32 Mariusz Janiak Czerwone Koguty Radzymin Polska tak
33 Marcin Janik Worst Epidemics Trail Running Team/policjasanitarna.pl Przybedza Polska tak
34 Justyna Jankowska Ks Pidrina gdynia Gdynia Polska tak
35 Agnieszka Jędrzejewska JakośToBędzie Józefosław Polska tak
36 Magdalena Kaczmarek poznań Polska tak
37 Wojciech Kaczmarski Warszawa Polska tak
38 Andrzej Karpisz Kraków Polska tak
39 Karolina Kaszubowska TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera Gdynia Polska tak
40 Paweł Kawka Kraków Polska tak
41 Rafał Kitlas Team Biegaj Pod Okiem Trenera Warszawa Polska tak
42 Adam Kobus Gardno Polska tak
43 Kamila Kordula Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa Polska tak
44 Katarzyna Kozubal Grupa Nomax Bytom Polska tak
45 Rafał Krzeszewski TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera Warszawa Polska tak
46 Monika Krzysztofek Saint Gobain - Squad Chorzów Polska tak
47 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team Wągrowiec Polska tak
48 Jacek Książkiewicz CITY TRAIL Team Wągrowiec Polska tak
49 Bartłomiej Kubera KubeRUN Bieruń Polska tak
50 Marcin Kubica Inov-8 Team Bielsko-Biała Polska tak
51 Dominika Kujath Altom Gniezno Poznań Polska tak
52 Dawid Kurek Bytom Polska tak
53 Arkadiusz Lasota Sosnowiec Polska tak
54 Paweł Lichota Warszawa Polska tak
55 Filip Maciejewski Biegający Morświn Warszawa Polska tak
56 aneta marczyk warszawa Polska tak
57 Krzysztof Maziakowski MAZIAKOWSKI Running Team Opole Polska tak
58 Adam Maziakowski MAZIAKOWSKI Running Team Opole Polska tak
59 Andrzej Miedziejewski Absolute Bike Team Pruszków Polska tak
60 Małgorzata Miniur Kielce Polska tak
61 Kamil Misztal Gliwice Polska tak
62 Mariusz Nierychlewski Warszawa Polska tak
63 Damian Nitecki Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
64 Agnieszka Nowakowska Warszawa Polska tak
65 Beata Nowicka BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska Polska tak
66 Anna Omyła Stanowice Polska tak
67 Paulina Ożarowska Izabelin B Polska tak
68 Michał Pękala Warszawa Polska tak
69 Sławomir Pieniążek Kraków Polska tak
70 Magdalena Porada Krzeptow Polska tak
71 Dorota Porębska NOWA HUTA TEAM Kraków Polska tak
72 Ewa Przybyłek Zielona Góra Polska tak
73 Dorota Ptak Łódź Polska tak
74 Tomek Pyda Warszawa Polska tak
75 Aleksandra Romej CITY TRAIL Team Łobez Polska tak
76 Marta Rudzińska Warszawa Polska tak
77 Aleksandra Rylewicz - Myślenice Polska tak
78 Agnieszka Sawicka Deloitte Adventure Team Poznań Polska tak
79 Sławomir Seweryn Chorzów Polska tak
80 Adam Sitak Częstochowa Polska tak
81 Paulina Skrzypczak Warszawa Polska tak
82 Agata Skupin kobietybiegaja.pl Poznań Polska tak
83 Marta Sołkiewicz Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce Polska tak
84 Maciej Sukiennik Power Training Limanowa Polska tak
85 Elżbieta Szalska Muchy na Zębach Wągrowiec Polska tak
86 Anna Szczyrba Pompa Team Piekary Śląskie Polska tak
87 Józef Sztefko Ultra Beskid Sport Kozy Polska tak
88 Iwona Tatoń Bielsko-Biała Polska tak
89 Justyna Trzcionka Bieganie Góry Las Błoto Kraków Polska tak
90 Marcin Trzopek Ujsoły Polska tak
91 Joanna Walewska Warszawa Polska tak
92 Teresa Wasielewska Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam Zdzieszowice Polska tak
93 Włodzimierz Wasielewski Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam Zdzieszowice Polska tak
94 Dawid Wdowiak Zawiercie Polska tak
95 Agnieszka Wilk Warszawa Polska tak
96 Ewa Wilk IPA Bydgoszcz Kraków Polska tak
97 Monika Wilk Warszawa Polska tak
98 Renata Wójcik Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lublin Polska tak
99 Agnieszka Wójcik Trucht Tarchomin Team Rajszew Polska tak
100 Jarosław Woźniak Gdynia Polska tak
101 Sylwester Wybranowski Dom Development Adenture Team Warszawa Polska tak
102 Piotr Żubiński accelerating Warszawa Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Jancygiel Cabaniak Nie wiem Pcim Niderlandy nie
2 Michał Chwaja Kuźnia Triathlonu Chrzanów Polska nie
3 Aneta Cichoń Kielce Polska nie
4 Hanna Ciengiel 1987 Cieszyn Polska nie
5 Jan Cieślawski Polna Warszawa Warszawa Polska nie
6 Mirosław Dawid Opatów Polska nie
7 Honorata Dawid Opatów Polska nie
8 Peter Dworok Rheda-Wiedenbrueck Rheda-Wiedenbrueck Niemcy nie
9 Łukasz Foryś Olkusz Polska nie
10 Marcin Franczak Kamesznica Polska nie
11 Edyta Gogół-Iżowska Smashing Pąpkins Warszawa Polska nie
12 Gizela Grabińska DREAM RUN / AZS UW Warszawa-Wesoła Polska nie
13 Beata Hetel Bydgoszcz Polska nie
14 MICHAŁ JANKOWSKI SKS12 JADZIA WARSZAWA Polska nie
15 KASIA JARECKA Biegaj Pod Okiem Trenera WARSZAWA Polska nie
16 Jolanta Kania Dąbrowa Górnicza Polska nie
17 Artur Kobuszewski Team Biegaj Pod Okiem Trenera warszawa Polska nie
18 Kinga Kopańska Hot Team Siedlce Pruszyn Polska nie
19 Ewelina Kowalik Fizjobiegacze Szczecin Świebodzin Polska nie
20 Anna Kołodziej Pompa Team Piekary Śląskie Polska nie
21 Agnieszka Kramkowska Warszawa Polska nie
22 Andrzej Kuciński obozybiegowe.pl Warszawa Polska nie
23 Magdalena Kupińska Poznań Polska nie
24 bartłomiej lewandowski LEVI warszawa Polska nie
25 Tomasz Loska Łaziska Górne Polska nie
26 Adam Machowiak Katowice Polska nie
27 anna maj anna maj kórnik Polska nie
28 ILYA MARCHUK UNTS Warszawa/Inov-8 Warszawa Polska nie
29 Monika Mazurek NOWA HUTA TEAM Kraków Polska nie
30 M Monika Saint Gobain Squad Chorzow Polska nie
31 Michał Nowaczyk Poznań Polska nie
32 Marek Pełszyńki Zośka Running Team / LPP TEAM Gdańsk Polska nie
33 Kacper Piech Asics FrontRunner Polska/etapowatriada.pl Kraków Polska nie
34 Damian Podeszwik BucikRun Warszawa Polska nie
35 Ryszard Pręcikowski --- Wieliczka Polska nie
36 Małgorzata Reichert Walcz Jak Mimi Wieliczka Polska nie
37 Piotr Reichert Walcz jak Mimi Wieliczka Polska nie
38 Daniel Rodzoch N&D Running Warszawa Polska nie
39 Marta Rybarska Lesz NO Limits Runners Dolsk Polska nie
40 Joanna Ryszawa Czerwone Koguty Kobyłka Polska nie
41 KRZYSZTOF SKIBICKI ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim Polska nie
42 Michał Ślęzak Kraków Polska nie
43 Mariusz Smulewicz Jablonna Polska nie
44 Anna Sukiennik POWER TRAINING Limanowa Polska nie
45 Robert Szczyrba Pompa Team Piekary Śląskie Polska nie
46 Marcin Tomaszewski MaoBrakowao Bydgoszcz Polska nie
47 Krzysztof Walczyk Walcz Jak Mimi Ropczyce Polska nie
48 Anna Wieckowska Ms. Reading Wielka Brytania nie
49 Marek Wydra iron team ujsoły Ujsoły Polska nie