L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Ewa Majer Solgar Radziechowy Polska tak
2 Maciej Andryskowski RimTimTeam Braniewo Polska tak
3 Jan Antoniak Kęckie Harpagany Kęty Polska tak
4 Łukasz Baca rambo 3 Bytom Polska tak
5 Aleksander Badowski AKS Polonia Warszawa Warszawa Polska tak
6 Tomasz Baranow Platerów Polska tak
7 Mariusz Bartosiński Warszawa Polska tak
8 Marek Bawiec Wrocław Polska tak
9 Katarzyna Bałys Kasia i Tomek Stronie Slaskie Polska tak
10 Jacek Bednarek MetLife Run Warszawa Polska tak
11 Oskar Berezowski Solgar Polska Warszawa Polska tak
12 Mikołaj Berus KoLANa Węża Leszno Polska tak
13 Łukasz Bezulski KTS Donki Warszawa Polska tak
14 Olaf Białek megatel.com.pl Kraków Polska tak
15 Krzysztof Białożyt KS Halny Węgierska Górka Kamesznica Polska tak
16 Maciek Bieńkowski BEZŁAD Warszawa Polska tak
17 Michał Biniecki Embordju Team Chorzów Polska tak
18 marcin binkowski pajączek mosina Polska tak
19 Jacek Blumenfeld Łódź Polska tak
20 Tomasz Bobin Gorzów Wlkp. Polska tak
21 Tomasz Bogacz Kęckie Harpagany Kęty Polska tak
22 Grzegorz Bogusz Warszawa Polska tak
23 Ernest Bondziak Tobiasz Klub Huligan Zielona Góra Polska tak
24 Ryszard Borko KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska tak
25 Bartek Borowiec RunPlanet Team Zielona Góra Polska tak
26 Mateusz Botor Katowice Polska tak
27 Bartosz Brazulewicz Gdańsk Polska tak
28 Alina Bubel Drużyna Szpiku Wrocław Polska tak
29 Krzysztof Buchta Tychy Polska tak
30 ROBERT BUŁA RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK Polska tak
31 Michał Byrczek Wrocław Polska tak
32 Marek Błotny Gowarzewo Polska tak
33 Przemyslaw Cabaj Saint Gobain - Squad Jaworzno Polska tak
34 Mariusz Cetnarowski Perła team Wrocław Polska tak
35 Mikołaj Chaciński ProAutomation Warszawa Polska tak
36 Przemysław Chechelski Płoki Polska tak
37 Tomasz Chmielewski BWOTR.PL Żory Polska tak
38 Ewa Chowaniec Żabnica Polska tak
39 Wacław Chromik Rybnik Polska tak
40 Justyna Chruścińska nightrunners Poznań Polska tak
41 Piotr Chrzanowski Warszawa Polska tak
42 Aneta Chuda Wrocław Polska tak
43 Łukasz Churas Myszków Polska tak
44 Paweł Chylewski Bydgoszcz Polska tak
45 marek ciapała żywiec Polska tak
46 Dariusz Cichorek KKB Finisz Kalisz Kalisz Polska tak
47 Tomasz ciechanowski Running TEAM HORMANN LEGNICA Legnica Polska tak
48 Piotr Ciski Warszawa Polska tak
49 Michał Czabajski BEZŁAD Szczyrk Polska tak
50 Michal Czachowski Warszawa Polska tak
51 Wojtek Czajkowski Warszawa Polska tak
52 Piotr Czerski Warszawa Polska tak
53 Marek Czubiński Łódź Polska tak
54 Dariusz Dabrowski KW Warszawa Jozefoslaw Polska tak
55 Jacek Dąbrowski Wilczyce Polska tak
56 Piotr Dąbrowski SBBP-Łosie Warszawa Polska tak
57 Jarosław Dabulis Oxygen Sekcja biegowa Warszawa Polska tak
58 Łukasz Dajek Żyrardów Polska tak
59 Agnieszka Dawidziuk Wiśniowy Skład Wrocław Polska tak
60 Lesław Dałomis Tryńcza Polska tak
61 Marcin Demkowski Wiśniowy Skład Wrocław Polska tak
62 Laurent Dibaya Dijon SingleTrack Dijon Francja tak
63 Anna Dobkowska KB GALERIA Warszawa Warszawa Polska tak
64 Piotr Dobrzyniecki Zabrze Polska tak
65 Grzegorz Domański Oświęcim Polska tak
66 Michał Dominiak KB Ożarów Mazowiecki Biega Ożarów Mazowiecki Polska tak
67 Tomasz Duda Samsung Running Team Tychy Polska tak
68 Paweł Dudek Mordercze Ptaki Katowice Polska tak
69 Robert Dudzik MSZANA DOLNA Polska tak
70 Michał Dusza Goggle PAE Team Żernica Polska tak
71 Mirek Dyk Niewymiękacze SOSNOWIEC Polska tak
72 Krzysztof Dzierżawski Warszawa Polska tak
73 EMILIAN DZIUBA STS BIEGATON MIKOŁÓW MIKOŁÓW Polska tak
74 Grzegorz Dziubański Opel Active Team Pyskowice Polska tak
75 Emil Duch Emil Duch Alior Running Team Warszawa Polska tak
76 Paweł Fałek Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
77 Robert Fenrych Poznań Polska tak
78 Izabela Ficek Świnna Polska tak
79 Michał Fidor RUNHOGS Tychy Tychy Polska tak
80 Artur Fijałkowski EKOBIEGI Radzymin Polska tak
81 Wojciech Fijałkowski MONAR - GRACZE Wrocław Polska tak
82 Marcin Jan Filipek RimTimTeam Braniewo/Frombork Braniewo Polska tak
83 Hieronim Filipiak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
84 Zbigniew Firek Zadyszka Oświęcim Polska tak
85 Dawid Foremski Żywiec Polska tak
86 Patrycjusz Fudała KM PSP Sosnowiec Trzebinia Polska tak
87 Marcin Furman Krytyka czystego biegania Sosnowiec Polska tak
88 Dominik Fyda Mikołów Polska tak
89 Natalia Gabryś Night Runners Ostrzeszów Polska tak
90 GRZEGORZ GABRYSIAK RUDA ŚLASKA Polska tak
91 Dawid Gacek AZS AWF MASTERS KRAKÓW Kraków Polska tak
92 Zenon Gajewski Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska tak
93 Maciej Waldemar Gajowniczek Rim Tim Team Braniewo-Frombork Frombork Polska tak
94 Andrzej Garbien Bielsko Biała Polska tak
95 Andrzej Gasiecki Szczecin Polska tak
96 Tomasz Gąsiorek 43-300 Bielsko -Biała Polska tak
97 Michał Gąszczak RUNHOGS Tychy Polska tak
98 SŁAWEK GAWLIK MarcinSwiercTeam Krakow Polska tak
99 Konrad gawron Harpagan Sosnowiec/Urodzeni Biegacze Sosnowiec Polska tak
100 Kamil Gawryś Rim Tim TEAM Braniewo Polska tak
101 Tomasz Gałecki Klub Biegacza EURO-NET Warszawa Polska tak
102 Anna Gemza BalansTeamKatowice Katowice Polska tak
103 Justyna Gibaszewska Biegam gdzie chcę Chorzów Polska tak
104 Robert Gierszewski Warszawa Polska tak
105 Tomasz Gintowt Bialystok Polska tak
106 Michal Glinka Praszka Polska tak
107 Marcin Góra KB TWM Warszawa Polska tak
108 Andrzej Górczak Goczałkowice-Zdrój Polska tak
109 Michał Gorczyca 100Noga Team Łomianki Polska tak
110 Paweł Gorczyca 1973 Bolechowice Polska tak
111 Adam Górniak Jaworzno Polska tak
112 Jan Górniak JTR MARKET Cieszyn Polska tak
113 Jeremiasz Górniak Jaworzno Polska tak
114 Grzegorz Gos Lesznowola Polska tak
115 Karol Gołaj Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław Polska tak
116 Patryk Grabski Polarnyj Warszawa Polska tak
117 Mariusz Graczyk ZGZB Zielona Góra Polska tak
118 Krzysztof Grams RYSIOTEAM Łódź Polska tak
119 Wojciech Grochowski KW Warszawa Warszawa Polska tak
120 Piotr Gromada Sandomierz Polska tak
121 Bartosz Gruszecki Bielsko-Biała Polska tak
122 Marek Grycman Turza Śląska Polska tak
123 Zbigniew Grymuza SKPB Lublin Lublin Polska tak
124 Mateusz Grzegorczyk Stalowa Wola Polska tak
125 Michał Grzegorczyk Stalowa Wola Polska tak
126 Przemysław Grzyb Żywiec Polska tak
127 katarzyna gwizdak wysoka Polska tak
128 Łukasz Gwizdała theNATURAt Krzeszowice Polska tak
129 Adam Głogowski NBP / Night Runners Kabaty Warszawa Polska tak
130 Krzysztof Głombik Książenice Polska tak
131 Przemysław Hajek ASAP RUNNERS Łódź Polska tak
132 Piotr Hanczka scramblers Pabianice Polska tak
133 Bolesław Hangiel Szydłowiec Polska tak
134 Urszula Hangiel Warszawa Polska tak
135 ŁUKASZ HANKUS Żywiec Polska tak
136 Adam Henschke Park Komorniki komorniki Polska tak
137 Przemysław Herdzina Kraków Polska tak
138 Hanna Horbacz Poznań Polska tak
139 Antoni Hudzik Chrzanów Polska tak
140 Tomasz Iwanyszyn Tomasz Iwanyszyn Katowice Polska tak
141 Krzysztof Iwicki Pigża Polska tak
142 Piotr Jabłoński Grudziądz Polska tak
143 Arkadiusz Jachym Gliwice Polska tak
144 Tomasz Jadczyk Tarnowskie Góry Polska tak
145 Leszek Janasik STO-nogi Milanówek Pruszków Polska tak
146 Mateusz Janiszewski Kraków Polska tak
147 Justyna Jankowska Pidrina Gdynia Gdynia Polska tak
148 Piotr Jastrzembski Rossbiegani zgierz Polska tak
149 Piotr Jaworski Biegam na Zielonej Białołęce Warszawa Polska tak
150 Małgorzata Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
151 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
152 Szymon Jazy Pomioty Szatana Luboń Polska tak
153 Bożena Jędrycha Rybnik Polska tak
154 Artur Jędrycha Dąbrowa Górnicza Polska tak
155 Michał Jędrycha CFO Running Team Dąbrowa Górnicza Polska tak
156 Izabela Jedynak KB Maniac Poznań Tulce Polska tak
157 Marcin Jeżyna Kraków Polska tak
158 Lidia Jucha Łódź Polska tak
159 Michał Jurkowski Kraków Polska tak
160 Tomasz Kaczmarek Strefa Psychologii Sportu Poznań Polska tak
161 Magdalena Kaczmarek poznań Polska tak
162 Arkadiusz Kaliwoda Warszawa Polska tak
163 Paulina Kaminska Zawiercie Polska tak
164 Damian Kamiński Jeleśnia Polska tak
165 Piotr Kamiński FRACHT FWO POLSKA Sosnowiec Polska tak
166 Marek Kamiński Warszawa Polska tak
167 Jacek Kaminski Żarki Letnisko Polska tak
168 Mateusz Kania Bielsko-Biała Polska tak
169 Tomasz Kania Chorzów Polska tak
170 Oskar Kapala AKS Polonia Warszawa Pruszków Polska tak
171 Zbigniew Karpisz Kraków Polska tak
172 Przemysław Kasiński LeszNo Limits Runners Leszno Polska tak
173 Adrian Kasprzyk Lesz No Limits Runners Leszno Polska tak
174 Wojciech Kasza SMS Szczecin Polska tak
175 Tomasz Kaszkur TriCity Ultra Gdańsk Polska tak
176 Arkadiusz Kałuża SPORTRUN Bieruń Stary Polska tak
177 Marcin Kępowicz Żabia Wola Polska tak
178 Robert Kęsicki dadiultraman Katowice Polska tak
179 Artur Kizling Białystok Polska tak
180 Katja Klages Trailrunning Harz Osterode am Harz Niemcy tak
181 Janusz Klemczak K.S HALNY Cięcina Polska tak
182 Paweł Kliglich Wołomin Polska tak
183 Dariusz Klima Siemianowice Śląskie Polska tak
184 Tomasz Kmiecik Tomki Kraków Kraków Polska tak
185 Katarzyna Knapik Knapik Klub Świnek Morskich Bielsko Biała Polska tak
186 Tomasz Kobos Kraków Polska tak
187 Krzysztof Koc Poznań Polska tak
188 Michał Kochanowski NR Staszów Polska tak
189 Rafał Kocoń Road Maraton Team Ujsoły Polska tak
190 MARIUSZ KOCOŃ 10 BLOG OPOLE Polska tak
191 Rafał Kohutnicki Warszawa Polska tak
192 Maciej Kokot Tai chi chuan Czestochowa Częstochowa Polska tak
193 PAWEL KOLODZIEJSKI Fizjobiegacze Szczecin SZCZECIN Polska tak
194 Olga Kondzielnik Pszczywa Pszczyna Polska tak
195 Paweł Kondzielnik Pszczywa Pszczyna Polska tak
196 Marcin Konieczny Sporty Walki Gostyń Brzezie Polska tak
197 Michał Kopacz Perła Team Kędzierzyn-Koźle Polska tak
198 Piotr Kopyra Kielce Polska tak
199 Pawel Korzec dlapilota.pl Warszawa Polska tak
200 Weronika Kosno Night Runners Poznań Polska tak
201 Adam Kowalówka HAZOKI Świętochłowice Polska tak
202 Rafał Koza ARA Świętochłowice Polska tak
203 Ewelina Kozłowska Bielsko-Biała Polska tak
204 Tomasz Kozłowski Lesz No Limits Runers Leszno Polska tak
205 Małgorzata Kołtan CFO eXtreme Team Katowice Polska tak
206 Tomasz Krauze GB Wrocławskie Morsy Wrocław Polska tak
207 Robert Kreczmański Zalesie Górne Polska tak
208 Łukasz Król Konstancin-Jeziorna Polska tak
209 Mariusz Krupczyński KRUPOLS TEAM Raszyn Polska tak
210 Benedykt Krzczuk Tychy Polska tak
211 Piotr Krzos Zabrze Polska tak
212 Jakub Krzyżan KW Kraków Jerzmanowice Polska tak
213 Maciej Krzyżański Dzikowo Polska tak
214 Bartłomiej Księżak Bieg Szlak Trafi Warszawa Polska tak
215 Robert Kucharski Otwock Polska tak
216 Maciej Kuligowski KS ZRYW Broniewek Polska tak
217 Jacek Kupczyk Rokietnica Polska tak
218 Marcin Kupijaj SOCIOS GÓRNIK Gliwice Polska tak
219 Krzysztof Kupisiewicz Jako Tako Klan Bagieniec Polska tak
220 Grzegorz Kurkowiak Poznań Polska tak
221 Michał Kurzawski Szybki Kurz Wrocław Polska tak
222 Jakub Kuźmiński FizjoRun Team Gdynia Gdynia Polska tak
223 Paweł Kuźniar Pan Jeżów Sudecki Polska tak
224 szymon kwiatkowski Szymon Kwiatkowski Marketing Prawa Lodz Polska tak
225 TOMASZ LACHERA W pogoni za duchem Zabrze Polska tak
226 Paweł Larwa Marki Polska tak
227 Radosław Laskowski KS Pidrina Gdynia Gdynia Polska tak
228 Tomasz Laskowski AKMB Pędziwiatr Gliwice Gliwice Polska tak
229 Piotr Leśnowolski Warszawa Polska tak
230 Maciek Leszczynski Piotrkow Tryb. Polska tak
231 Rafał Lewandowski Narodowy Wałbrzych Wałbrzych Polska tak
232 Bartek Lisowski Skawina Polska tak
233 Krystyna Macioszek Zielona Góra Polska tak
234 Cezary Mączka NBK Gdańsk Polska tak
235 Joanna Magdalińska Wodociągi Warszawskie Warszawa Polska tak
236 Grzegorz Magiera MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM Głogów Polska tak
237 IZABELA MAJ-DZIUBAŃSKA AKMB Pędziwiatr Gliwice Pyskowice Polska tak
238 Wawrzyniec Mąkinia Move Your Azz!! Poznań Polska tak
239 Jacek Maleńczyk Opel Active Team Pyskowice Polska tak
240 Marta Malik Tarnowskie Góry Polska tak
241 Rafał Malik Tarnowskie Góry Polska tak
242 Aneta Malinowska Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra Polska tak
243 Tomasz Marjański KS PIDRINA GDYNIA Gdynia Polska tak
244 Agnieszka Markiewicz ProRunning Promotion Łosice Polska tak
245 Agata Marszałek Jelenia Góra Polska tak
246 Tomasz Maślanka KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom Polska tak
247 Marcin Matysiak Gapmont Running Team Warszawa Polska tak
248 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka Wólka Kozodawska Polska tak
249 Aleksandra Małolepsza Chocolate runners Łask Polska tak
250 Radosław Małolepszy KS ZRYW RADZIEJÓW Radziejów Polska tak
251 Magdalena Mecan Bystrzyca Polska tak
252 Błażej Meller KS HADES TECH-RACE Poznań Polska tak
253 Łukasz Mężyk E-PAMIR Jasło Polska tak
254 Natalia Mierzlikin N&D Running Warszawa Polska tak
255 Krystian Mieszkian Nowy Dwór Maz. Polska tak
256 Dominik Mikiewicz Warszawa Polska tak
257 Jacek Miniur Kielce Polska tak
258 Arkadiusz Mioduchowski 100noga team Warszawa Polska tak
259 Ewa Misiaczek KB Galeria Warszawa Warszawa Polska tak
260 Paweł Misiągiewicz Tarnogród Polska tak
261 Jakub Miziołek Mgła Mdłości Lublin Polska tak
262 Mrek Mleczko Krynica - Zdrój Polska tak
263 Daniel Moćko AKTYWNY RELAKS Wołomin Polska tak
264 Piotr Mokrzański Warszawa Polska tak
265 Mateusz Monica Kapitan Zet Hardcore team Skawina Polska tak
266 ARTUR MORAWSKI Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce Polska tak
267 Jakub Mrowiec Kraków Polska tak
268 Jacek Mucha Pruszków Polska tak
269 Marta Mularczyk wkurw_team Poznań Polska tak
270 Marta Murzyn Warszawa Polska tak
271 Aleksander Muss ACE OF SPADES Bydgoszcz Polska tak
272 Mariusz Myśliwiec Fast Furious Radzymin Polska tak
273 Przemek Nawrocki Silesia Marathon Team Katowice Polska tak
274 Aleksander Niemiałkowski Gdańsk Polska tak
275 Paweł Niemiro Jagodowo-Kalinowy TEAM Police Polska tak
276 Dominika Niemiro Jagodowo-Kalinowy TEAM Police Polska tak
277 Justyna Niwelt Opole Polska tak
278 MAREK NOSALIK MTA ŻYWIEC Polska tak
279 Piotr Nowak Czarne Biega Czarne Polska tak
280 Agata Nowak Katowice Polska tak
281 Przemyslaw Nowicki Zabierzów Biega Pisary Polska tak
282 Michał Nowicki BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska Polska tak
283 Andrzej Nowicki Warszawa Polska tak
284 Andrzej Nóżka LP-HP!! Pyrnik Polska tak
285 Michał Nurzyński Macrologic Skarżysko-Kamienna Polska tak
286 Michał Obarzanowski Kraków Polska tak
287 Katarzyna odomirska Kraków Polska tak
288 Mateusz Oracz Bez Litości/Kalenji Team Poland Plewiska Polska tak
289 Dominik Ordziejewski Kościelna Wies Polska tak
290 Bartek Orzechowski Warszawa Polska tak
291 Arkadiusz Orzechowski Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
292 Robert Paczkowski Silesia Runners Club Siemianowice Śląskie Polska tak
293 Anna Parysz STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego Polska tak
294 Robert Pasieczny Fartlek GO Gorzyce Polska tak
295 Piotr Pastuszka Bielsko-Biała Polska tak
296 Kamil Pawełczyk Siemianowice Śląskie Polska tak
297 Paweł Pawlik Brak Katowice Polska tak
298 Artur Pawłowski Świętochłowice Polska tak
299 Tomasz Pawłowski KRKA-POLSKA/Team Pleszew Dobrzyca Polska tak
300 Piotr Pawłowski Warszawa Polska tak
301 Mateusz Pazdur Laser Dance Squad Chrzanów Polska tak
302 Anna Pałacha TSA Sandomierz Sandomierz Polska tak
303 Marta Pałucka Projekt Triathlon Zalasewo Polska tak
304 Marcin Pelcner Klub Biegających Leśników Rożnowo Polska tak
305 Piotr Pelpliński Intel Runners Sopot Polska tak
306 Adam Perła Naramowice Biegają Poznań Polska tak
307 Tomasz Petkiewicz STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów Polska tak
308 Tomasz Piec Se Pobiegne MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE Polska tak
309 Magdalena Pieniazek Nowy Jork Stany Zjednoczone tak
310 Maciej Pietrzak Warsaw Polska tak
311 Łukasz Pik Oświęcim Polska tak
312 Krzysztof Pioszyk Grodziski klub biegacza Grodzisk wielkopolski Polska tak
313 Ireneusz Piskorz Kodeń Polska tak
314 Maciej Piwecki 1976 Sady Polska tak
315 Agnieszka Piwońska Głowno w Biegu ŁÓDŹ Polska tak
316 MARIUSZ PIŁAT KLUB BIEGACZA PLL LOT WARSZAWA Polska tak
317 Wojciech Plewik Szczecin Polska tak
318 Michał Podsiadły WKZ Podsiadły TEAM Kozienice Polska tak
319 Piotr Pogocki Knurów Polska tak
320 Tomasz Polański Bydgoszcz Polska tak
321 Katarzyna Portacha Warszawa Polska tak
322 Tomasz Połeć Łódź Polska tak
323 Grzegorz Połeć Przygoń Polska tak
324 Ryszard Pręcikowski --- Wieliczka Polska tak
325 Wojciech Probst Inov-8 Hażlach Polska tak
326 Paweł Prucnal Klub Biegacza RTV Euro Agd Warszawa Polska tak
327 Dariusz Przedwojski Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
328 Slawomir Przybyl Crazy Dragons Krakow Polska tak
329 Patryk Przybylski Kielce Polska tak
330 Adam Przybyła WOLFMOTO Team Łódź Polska tak
331 Ewa Przybyłek Zielona Góra Polska tak
332 Leszek Purchała Puławy Polska tak
333 Tomek Pyda Warszawa Polska tak
334 Dagmara Płoskonka 40-latek Tychy/ Klub Biegacza KP Tychy Polska tak
335 Joanna Rapanicz Zielonki Polska tak
336 Zuzanna Rataj Kobiety Biegają / Polonia Bydgoszcz SLA Poznań Polska tak
337 Rafał Ratajczxak Puńców Polska tak
338 Dawid Rauchfleisch TourSport Running Team Bytom Polska tak
339 ARKADIUSZ RECŁAW Vege Runners Warszawa Polska tak
340 Marcin Respondek Pompa team Piekary Śląskie Polska tak
341 Piotr Rolbiecki OK Active Kościerzyna Kościerzyna Polska tak
342 Wojciech Roliński Dąbrówka Polska tak
343 Przemek Romanów Trucht Tarchomin Team Rajszew Polska tak
344 Aleksander Rosa Jacko69 Poznań Polska tak
345 Jacek Rosiak Warszawa Polska tak
346 Rafał Rosół eXtreme HDK Bytom Bytom Polska tak
347 Mariusz ROSOŁEK FizjoRun Team Szczecin Szczecin Polska tak
348 John Rossiello Nowy Jork Stany Zjednoczone tak
349 Maciej Rożkiewicz Kraków Polska tak
350 Jakub Rusin At team Iwiny Polska tak
351 Paweł Ruta Petarda Bończyka Wrocław Polska tak
352 Michał Rutkowski Kielce Polska tak
353 Edyta Rychcik-Zygadło Oleśnica Spalice Polska tak
354 Jarosław Sadowski T.S. Opatrunki Toruń Toruń Polska tak
355 Stanisław Salik Solne Miasto Wieliczka Polska tak
356 Paweł Sankowski Placki Team Wrocław Polska tak
357 Jacek Sankowski lextrans.org Wrocław Polska tak
358 Anna Sasin Run Vegan Team Warszawa Polska tak
359 Andrzej Sasin Wołomin Polska tak
360 Katarzyna Sątowicz Marki Polska tak
361 Agnieszka Sawicka Deloitte Adventure Team Poznań Polska tak
362 Rafał Sawkiewicz ANTONTEAM Kędzierzyn-Koźle Polska tak
363 Piotr Sędzielowski Laser Dance Squad Chrzanów Polska tak
364 Adam Seichter ProRunning Promotion Toruń Polska tak
365 Emilia Sejbuk OBŁUSKI RUNNING TEAM Kiełpin Polska tak
366 Artur Semsch KS Pidrina Gdynia Polska tak
367 Paweł Sienkiewicz Warszawa Polska tak
368 Robert Siudek Hercog Running Team Kraków Polska tak
369 Bartosz Skalski Łosiowe Błota Mountain Running Team Warszawa Polska tak
370 Paweł Skomorucha Kuźnia Triathlonu warszawa Polska tak
371 Wojciech Skowroński kb harcownik Jelcz Laskowice Polska tak
372 Henryk P. Skrzeszewski Fartlek GO Stalowa Wola Polska tak
373 Tomasz Skrzydelski Piekary Śląskie Polska tak
374 Hubert Skrzypczak RunningPowerPlay Pruszków Polska tak
375 Mirosław Skrzypczak BalansTeamKatowice Katowice Polska tak
376 Grzegorz Skworc Siemianowice Slaskie Polska tak
377 Rafał Śliwiński Bibice Polska tak
378 Cezary Śliwka Dwaj Zgryźliwi Tetrycy Kielce Polska tak
379 Tomasz Sofuł Warszawa Polska tak
380 Łukasz Sowa Katowice Polska tak
381 Robert Sołkiewicz BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ Kielce Polska tak
382 Aleksander Śpiewak Warszawa Polska tak
383 Klaudia Sporek PwC SDC Katowice Ujsoły Polska tak
384 Łukasz Sroczyński Poznań Polska tak
385 Marcin Stan White Rabbit Running Team Warszawa Polska tak
386 Paweł Stańco KS–Zwardoń Zwardoń Polska tak
387 Joanna Stasiak Głęboczek Głęboczek Polska tak
388 Aleksander Stasik Glinno Polska tak
389 Paweł Staszewski Radzymin Polska tak
390 Dawid Stojanowski RUNHOGS Tychy Tychy Polska tak
391 Piotr Strzelczyk Wiktor Arrow Przytoczna Polska tak
392 RYSZARD STRZYŻ CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA CHORZÓW Polska tak
393 Karolina Strzyżewska Ceradz Dolny Polska tak
394 Jerzy Stypa STO-nogi Milanówek Grodzisk Mazowiecki Polska tak
395 Marcin Suski Lepiej Biegać Gorlice Polska tak
396 Seweryn Świerk Naturalnie Janowice Janowice Wielkie Polska tak
397 Grzegorz Świętoń Fast Furious Strachów Polska tak
398 Sebastian Syma myszków Polska tak
399 Michał Szafrański Katowice Polska tak
400 Karolina Szczepanska Klub Biegacza RTV Euro AGD Warszawa Polska tak
401 Andrzej Szczepański WILD SKUNKS Zielona Góra Polska tak
402 Jakub Szczepański Kraków Polska tak
403 Robert Szczyrba Pompa Team Piekary Śląskie Polska tak
404 Urszula Szewczyk AugustTeam Katowice Polska tak
405 Dariusz Szkoda SOCIOS Górnik & S.A.S. Ruda Śląska Polska tak
406 Agata Szturemska-Przybyl Krakow Polska tak
407 Barbara Szulc-Wylężek AugusTeam Piekary Śląskie Polska tak
408 Urszula Szulc-Łątkowska KB Maniac Poznan Poznan Polska tak
409 Marcin Szurko Dziki Świyntechlywiki Świętochłowice Polska tak
410 Mariusz Szymański Łazy Polska tak
411 Magdalena Taraszka Krzeszowice Polska tak
412 Klara Tomaszyk Kobiety Biegają Poznań Polska tak
413 Marcin Tomczyk Krakow Polska tak
414 Michał Trocki LKS Olymp Błonie Warszawa Polska tak
415 Justyna Trzcionka Bieganie Góry Las Błoto Kraków Polska tak
416 Bartłomiej Trzeciak Sztafeta Nadziei-Pomorskie Hospicjum dla Dzieci Gdańsk Polska tak
417 Piotr Turowicz OIRP Warszawa Warszawa Polska tak
418 Witold Twardosz PowerSport Ruda Śląska Polska tak
419 Andrzej Ulatowski Toruń Polska tak
420 Andrzej Uramek Kraków Polska tak
421 Adrian Utykal ZOOL TEAM Siemianowice Śląskie Polska tak
422 Aleksandra von Ossowska TJ Poznań Polska tak
423 Thorsten Waldmann Trail Running Harz Osterode am Harz Niemcy tak
424 Arkadiusz Waldowski Chorzow Polska tak
425 Marek Warcholik Katowice Polska tak
426 Marcin Warkocz Son of Jupiter Siemianowice Śląskie Polska tak
427 Włodzimierz Wasielewski Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam Zdzieszowice Polska tak
428 Robert Wasik 1982 Wrocław Polska tak
429 Grzegorz Wasztyl Augusteam Katowice Polska tak
430 Tomasz Wentland NOWA HUTA TEAM Kraków Polska tak
431 Adam Weryszko Lesz No Limits Runners Leszno Polska tak
432 Krzysztof Wesołowski Deutsche Bank Marathon Team Kraków Polska tak
433 Krzysztof Widłak Warszawa Polska tak
434 Lucjan Wieczorek Vege Runners Chorzów Polska tak
435 Robert Więcławski Łódź Polska tak
436 Anna Wieliczko Wrocław Polska tak
437 Katarzyna Wilczak Kobyłka Polska tak
438 Maciej Wilk Rambo 3 Bytom Polska tak
439 Artur Wiśniewski intro Poznań Polska tak
440 Piotr Wiśniewski DYNAFIT/TUTTU.PL Będzin Polska tak
441 Michał Witkowski Toruń Polska tak
442 Piotr Wojciechowski Głęboczek Bydgoszcz Polska tak
443 Patryk Wojtal Zator Polska tak
444 Robert Wojtasiński Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
445 Marcin Wojtaszek Muchy na zębach Wągrowiec Polska tak
446 Rafał Wolak Rim Tim Team Braniewo Braniewo Polska tak
447 Szymon Wolek Tychy Polska tak
448 Krzysztof Wolny Biegaj z Pileckim Zabrze Polska tak
449 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra Polska tak
450 wojciech wozniak better than a thousand swarzedz Polska tak
451 Łukasz Wróblewski Laser Dance Squad Chrzanów Polska tak
452 Alina Wyleżałek Gliwice Polska tak
453 Sebastian Wyszyński PL/DE Friends Cieszyn Polska tak
454 Anna Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
455 Akis Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
456 Mariusz Żabnicki Czeladź Polska tak
457 Tomasz Zając KB Szamotuły Szamotuły Polska tak
458 Grzegorz Żarnowski Zagórzyce Dworskie Polska tak
459 Tomasz Zarzycki Warszawa Polska tak
460 Katarzyna Żbikowska-Jusis biegaczki.pl / KB "Arturówek" Łódź ŁÓDŹ Polska tak
461 Szymon Zięborak Nieporęt Polska tak
462 Jeremi Ziemba Ostaszewo Polska tak
463 Damian Ziemba AntonTeam Kędzierzyn-Koźle Polska tak
464 Marcin Ziemniak Warszawa Polska tak
465 ROBERT ZIĘTERSKI KŁODZKO Polska tak
466 JACEK ZIMNIEWICZ Klub Biegacza Kompania Piwowarska Szczytniki Polska tak
467 Kamil Żmudziński Gdańsk Polska tak
468 Jan Zowczak Rueil-Malmaison Francja tak
469 Slawomir Zurawski PGB Sportowa Paczka Katowice/Warszawa Polska tak
470 Magdalena Zwolińska RunnersTrip Tychy Polska tak
471 Przemysław Zwoliński RunnersTrip Tychy Polska tak
472 Adam Łaganowski SidorTeam OPOKATFI.PL Warszawa Polska tak
473 Agnieszka Łepek Pidrina Gdynia Gdynia Polska tak
474 Andrzej Łokas Będzin Polska tak
475 Wojciech Łubieński Poznań Polska tak
476 Grzegorz Łuc Yienu Otwock Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Paweł Anioł Sosnowiec Polska nie
2 Sylwester Augustyński Lacho Team Kraków Polska nie
3 Adam Badura Forma Wodzisław Śl. Jankowice Polska nie
4 Paweł Bardoń Zabierzów Biega Zabierzów Polska nie
5 Tomasz Bartnik #zawszewpałę Poznań Polska nie
6 Marcin Bałko KW Kraków Balko Polska nie
7 RAFAŁ BEBELSKI Swimrun Team Poland warszawa Polska nie
8 Paweł Belcik Rogi Polska nie
9 Anna Bicka Warszawa Polska nie
10 Paweł Bicki Warszawa Polska nie
11 Dagmara Binarsch - Gniezno Polska nie
12 Borys Bińkowski Pizca del Mundo Oborniki Śląskie Polska nie
13 Lukasz Bobkiewicz Londyn Wielka Brytania nie
14 Miłosz Bodzek Bielsko-Biała Polska nie
15 Maksymilian Bojarski Birkenhead Wielka Brytania nie
16 ADAM BORATYŃSKI WARSZAWA Polska nie
17 Marta Borzyńska TriWawa Warszawa Polska nie
18 Krzysztof Braun 1974 Warszawa Polska nie
19 Michał Brodowski M&M Wyryp Kraków Kraków Polska nie
20 Andrzej Brzozowski WKZ Zamość Polska nie
21 Piotr Buliński Night Runners Kraków Polska nie
22 Tomasz Burzyński Lenovo Józefosław Polska nie
23 Piotr Buła Błach Opel Activ Team Gliwice Polska nie
24 Sebastian Cegliński JAKOOBCYCLES Karolina Polska nie
25 Magdalena Chlewicka Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska nie
26 Marcin Chmielowski Laser Dance Squad Trzebinia Polska nie
27 Przemysław Chojnacki Opole Polska nie
28 Daniel Chrzan AA TARNÓW Tarnów Polska nie
29 Dawid Chudy Przeciszów Polska nie
30 Paweł Cichecki` Młyn Papiernia Barlinek Polska nie
31 Hanna Ciengiel 1987 Cieszyn Polska nie
32 Tomasz Curyło ŻORY Polska nie
33 Łukasz Czyż W pogoni za marzeniami Sosnowiec Polska nie
34 Rafał Darski Recamiere Warszawa Polska nie
35 TOMASZ DAWID DZIKIE WIEWIÓRKI WARSZAWA Polska nie
36 tomasz dejas mysłowice Polska nie
37 hubert dobiasz szydłowiec Polska nie
38 Bartłomiej Dobrowowlski Sklep Biegacza Bydgoszcz Polska nie
39 Maciej Drozd Warszawa Polska nie
40 Wojciech Dybiżbański City Trail Team Police Polska nie
41 Wojciech Dziemba Katowice Polska nie
42 Andrzej Dzik WKB Meta Lubliniec Miasteczko Śląskie Polska nie
43 Marcin Faerber HALEMBA Ruda Śląska Polska nie
44 Mirosław Filbier Siemianowice Śl. Polska nie
45 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Gniezno Polska nie
46 Krzysztof Freszel BOERNEROWO BIEGA Warszawa Polska nie
47 Tomasz Furman Warszawa Afganistan nie
48 Kamila Gala Naprzód Młociny Warszawa Polska nie
49 HUBERT GAŁEK CHĘCINY Polska nie
50 Łukazz Góralczyk Bielsko-Biała Polska nie
51 Bartek Gorzkowski BTM RUNNERS Tarnowskie Góry Polska nie
52 Justyna Gorzoch KW WARSZAWA Warszawa Polska nie
53 Zbigniew Graczyk Cz-wa Północ Częstochowa Polska nie
54 Rafał Grzeszak DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki Warszawa Polska nie
55 Weronika Gurdek Kraków Polska nie
56 Sebastian Honkisz Kozy Polska nie
57 Marcin Hordecki PKO Bank Polski Wolsztyn Polska nie
58 Kazimierz Hyrnik 40latek Tychy Tychy Polska nie
59 Stanisław Iwańczak Katowice Polska nie
60 Zbigniew Jamrozik Dzwoniące Cedry Koło Polska nie
61 Marcin Jandzioł Bytom Polska nie
62 Piotr Jankiewicz Józefosław Polska nie
63 Justyna Janus Night Runners Śląsk Chorzów Polska nie
64 MONIKA JARECKA Biegam gdzie chcę SIEMIANOWICE ŚL. Polska nie
65 Marek Jarema Kraków Polska nie
66 Rafał Jastrzębski kingrunner ultra team Warszawa Polska nie
67 Arkadiusz Józefko Gdynia Polska nie
68 Michał Jucha RYSIOTEAM Łódź Polska nie
69 Damian Jureczko Tychy Polska nie
70 Błażej Kacperski KADA Stryków Polska nie
71 Wojciech Kamiński Biegofan Warszawa Polska nie
72 Jolanta Kania Dąbrowa Górnicza Polska nie
73 Basia Kasperska Hatorska Gorzów Wlkp. Polska nie
74 Maciej Kenig Turkucie Podjadki Krzeszowice Polska nie
75 Katarzyna Kinowska Gdańsk Polska nie
76 Karol Kisielewski Warszawa Polska nie
77 Michal Kmet Myjava Słowacja nie
78 Krzysztof Kokot HRmax Żory Żory Polska nie
79 Marek Kolaśniewski Poznań Polska nie
80 Bartosz Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
81 Piotr Kosmęda Warszawa Polska nie
82 Katarzyna Kowalska Stary Człowiek Kojot Warszawa Polska nie
83 Piotr Kozina Pomiechówek Polska nie
84 Marcin Koziołek Wolsztyński Klub Biegowy/PKO Bank Polski Wolsztyn Polska nie
85 Agnieszka Kozłowska KKL Kielce Kielce Polska nie
86 Marcin Kozłowski NBK Warszawa Polska nie
87 Paulina Krawczak biegusiem.pl Dęblin Polska nie
88 Łukasz Krawczyk NaSpalonym.Com Brzozówka Polska nie
89 Tomasz Krowiak Sosnowiec Polska nie
90 Grzegorz Krupa ANWIL TEAM Włocławek Polska nie
91 Jan Krypa Warszawa Polska nie
92 Tomasz Krzyżanowski Łódź Polska nie
93 Marcin Kubera KubeRUN Ruda Śląska Polska nie
94 Maciej Kucharczyk Marcin Świerc TEAM Choszczno Polska nie
95 Kamil Kurowski Jeziórko Polska nie
96 michał Kwiecień Bierutowska Grupa Biegowa Bierutów Polska nie
97 Jakub Lasek KW Opole Opole Polska nie
98 Tomasz Laszczak KW Bielsko-Biała Szczyrk Polska nie
99 Damian Lemański Łódź-Rąbień Polska nie
100 Tomasz Lesiak Kasia i Tomek Lodz Polska nie
101 Sławek Lipski Stary Człowiek Kojot Konstancin-Jeziorna Polska nie
102 Michał Loska 1985 Tychy Polska nie
103 Marek Madejczyk Katowice Polska nie
104 Przemysław Magaczewski Będzin Polska nie
105 Janusz Marciniak Warszawiaky Żółwin Polska nie
106 Marta Marcinkieiwcz Matner Running Team Wrocław Polska nie
107 Mariusz Mart Obłuski Runinng Team Łomianki Polska nie
108 Jacek Maślanka NORAFSPORT Kraków Polska nie
109 Andrzej Miedziejewski Absolute Bike Team Pruszków Polska nie
110 Piotr Mikulski CrossRunShop Team Księstwo Polska nie
111 Adam Modrzejewski KW Warszawa Warszawa Polska nie
112 Krystian Morkisz Żory Polska nie
113 Andrzej Nagiel ZABIEGANI Częstochowa Częstochowa Polska nie
114 Patryk Najda Harpagan Sosnowiec Katowice Polska nie
115 Natalia Nogaj KS Hades Podłoziny Polska nie
116 sebastian Nowak Bytom Polska nie
117 Paweł Oboz URODZENI BIEGACZE Sosnowiec Polska nie
118 Łukasz Olewnik Płock Polska nie
119 Arkadiusz Opozda Czarty Kraków Kraków Polska nie
120 Daria Ostach KS ICE MAT TEAM Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski Polska nie
121 Marek Paluch Wapienicki team Bielsko-Biała Polska nie
122 Bartosz Pasela Smashing pĄpkins Rzeszów Polska nie
123 Alicja Paszczak Klub Wysokogórski Konst.-Jeziorna Polska nie
124 Agata Pałkowska Running Obsession team Kraków Polska nie
125 Jakub Pałkowski Running Obsession team Kraków Polska nie
126 Magdalena Picheta Śnieżne Pantery Warszawa Polska nie
127 Marcin Pilarczyk Above2000 Piła Polska nie
128 Lucyna Pleśniar RK Athletics Warszawa Polska nie
129 Dariusz Podrażka LKS DAR PLACENCJA Parma Polska nie
130 Szymon Podsiadły WKZ Kozienice Polska nie
131 Krzysztof Pogorzelski Nowa Słupia Polska nie
132 waldek porowski GrubyBiega warszawa Polska nie
133 Tomasz Predko Szczecin Polska nie
134 Janusz Przyłudzki STS Biegaton Mikołów Polska nie
135 MARCIN PSZCZOŁA BĘDZIN Polska nie
136 Krzysztof Pyzik Fizjobiegacze Szczecin Świnoujście Polska nie
137 Waldemar Pyzik Świnoujście Polska nie
138 Tomasz Raczyński Kuźnia Triathlonu Warszawa Polska nie
139 ZBIGNIEW RAJTAR RONTIL-COMPASS KRAKÓW Polska nie
140 Krzysztof Rogacewicz Ustka Polska nie
141 Wojciech Rudzki Alior Running Team Gdańsk Polska nie
142 Grzegorz Rurka Sam Biegam Warszawa Polska nie
143 Jacek Ruszkowski Warszawa Polska nie
144 Agata Rybus Lipsko Polska nie
145 adam rzeczyca Night Runners Łódź/Trucht Łódź Polska nie
146 Łukasz Sacha TriWawa Warszawa Polska nie
147 Jacek Sadłocha Bięgne, żeby Bartek mógł biegać. Kielce Polska nie
148 Paweł Sarnowski Ultrasarny Ostrzeszów Polska nie
149 Anna Ścibisz Warszawa Polska nie
150 Piotr Sienicki Opium Koszalin Koszalin Polska nie
151 Agnieszka Sikorska Warszawa Polska nie
152 Piotr Sikorski Team Papry 20 Tychy Polska nie
153 RADOSŁAW SKALSKI KB AKTYWNI KONIN KONIN Polska nie
154 Artur Skoneczny Tomaszów Maz. Polska nie
155 Karol Skorek Wrocław Polska nie
156 Przemysław Śmiertka Warszawa Polska nie
157 Marcin Sobociński Głogów Polska nie
158 Katarzyna Solińska Cisowianka Team Kraków Polska nie
159 Marcin Stachura Warszawa Polska nie
160 Bartłomiej Stanek Dąbrowa Górnicza Polska nie
161 Joanna Staszkiewicz Legionowo Polska nie
162 Jarosław Swoboda Night Runners Gliwice Knurow Polska nie
163 Bartosz Szczypka Acho Sosnowiec Sosnowiec Polska nie
164 WOJTEK SZELIGA IMIELIN Polska nie
165 Karolina Tabaszewska Zakopane Polska nie
166 Grzegorz Tazbir Będzin Polska nie
167 Adam Tomaszyk ŁapiDuchy Poznań Polska nie
168 Marcin Topolski Jadowniki Polska nie
169 Damian Trojnar Ks janusze Dębno - Leżajsk - Łańcut ŁAŃCUT Polska nie
170 Bartosz Trzciński Słupsk Polska nie
171 Marcin Tur biegajzbartkiem.pl/Kuźnia Endorfin Malbork Polska nie
172 Lukasz Tylutki Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
173 Robert Urbański Kocierz Rychwałdzki Polska nie
174 Marcin Walczuk sieradzbiega.pl Brzeźnio Polska nie
175 Rafał Wasielewski Sulis hoko team Racibórz Polska nie
176 Bogdan Węgiel Bolechowice Polska nie
177 Wojtek Węgierski Zabrze Polska nie
178 Konrad Wejchenig TSG Młóckarnia Złatna Polska nie
179 Tomasz Wiernek Katowice Polska nie
180 Magdalena Winkowska Warszawa Polska nie
181 Paweł Wiśniowolski warszawa Polska nie
182 Maciej Wójcik wkurw_team Pińczów Polska nie
183 Robert Wójcik Warszawa Warszawa Polska nie
184 Łukasz Wypchło Kielce Polska nie
185 Marcin Włodarczyk Avon Running team Warszawa Polska nie
186 Kasia Włodarczyk gRUNwald Team Poznan Poznań Polska nie
187 Krzysztof Zakrzewski 3:33 TEAM Palędzie Polska nie
188 MAREK ZAREMBA kamikadze ŁĘKA mroczeńska Polska nie
189 ANDRZEJ ZAWADKA SZCZECIŃSKI KLUB WYSOKOGÓRSKI Mierzyn Polska nie
190 Łukasz Zdanowski Siedlce Polska nie
191 Iza Żeszczyńska Biegole Warszawa Polska nie
192 Adam Żyrek KS Halny Węgierska Górka Żabnica Polska nie
193 Jarosław Łaskarzewski Olsztyn Polska nie
194 Agnieszka Łęcka Hercog Running Team Golub-Dobrzyń Polska nie
195 Mariusz Łętowski KM TEAM Nawodna Polska nie
196 Maciej Łukomski 1974 Łódź Polska nie