Sportowe smakołyki od Squeezy


Squeezy_zbliżenie

W tym roku Chudego Wawrzyńca energią doładuje Squeezy. Batoniki, żele (tradycyjne i w płynnej formie) oraz sportowe pićku znajdziecie na punktach żywieniowych – na Przegibku i Przełęczy Glinka. Coś smakowitego znajdziecie też w pakietach startowych, również dla uczestników Małej Rycerzowej.

 

Z Chudym Wawrzyńcem wiadomo tyle, że nigdy nic nie wiadomo! Bywały edycje, na których zziębnięci biegacze tulili się do swoich folii NRC, bywały i takie, podczas których było tak gorąco, że diabły wychodziły z piekła. W każdych warunkach spora dawka energii jest niezbędna żeby pokonać ponad 50- lub ponad 80-kilometrową trasę przez Beskid Żywiecki.

Podczas szóstej edycji Chudego Wawrzyńca będzie nam towarzyszyła niemiecki producent odżywek dla sportowców – Squeezy. Małe co nieco dostaniecie już w pakietach startowych, a żeby spróbować reszty… cóż – trzeba będzie sobie zasłużyć. Batony i żele będą czekały na Was na punktach żywieniowych – na Przegibku i Przełęczy Glinka. Na wszystkich trasach, również Małej Rycerzowej, będzie też dużo izotoniku.

Produkty Squeezy składają się w 100 procentach z naturalnych składników. Mają zbilansowaną ilość węglowodanów złożonych i prostych. Dzięki nim nie zabraknie Wam mocy. Mamy również nadzieję, że pomogą Wam dowieźć uśmiech od samego startu do mety.

Zainteresowanych większą porcją informacji o samych produktach (np. tym, którzy lubią wiedzieć które z produktów SQUEEZY będą nich najlepsze) odsyłamy na stronę squeezy.com.pl. Znajdziecie tam też więcej informacji na temat samej marki, jej działań na biegowych szlakach w Polsce, a także pełną ofertę.

Widzimy się na mecie!

Squeezy_pomidorowe

*Squezy to niemiecka firma to pionier na rynku żeli energetycznych. Od lat jest obecna na najlepszych imprezach w Polsce, dając zawodnikom siłę potrzebną do bicia rekordów życiowych.