Pokojowy Patrol na Chudym Wawrzyńcu już po raz piąty!


Jak co roku, w organizacji Chudego Wawrzyńca pomaga nam Pokojowy Patrol – ludzie, których zna chyba każdy, kto pojechał na Przystanek Woodstock, albo wyszedł z domu podczas styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą z nami po raz piąty! Podczas biegu będą do Waszej dyspozycji – można zadawać im pytania, prosić o pomoc.

Pokojowy Patrol

Pokojowy Patrol to ludzie, którzy mają za sobą serię szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, szereg zadań survivalowych i kurs, który daje uprawnienia służby informacyjnej na imprezach masowych. Doświadczenia te zdobywają na Uniwersytecie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Szadowo-Młyn, nieopodal Kwidzyna. Swą wiedzę i umiejętności wykorzystują potem na festiwalu Przystanek Woodstock. Dzięki nim impreza ta jest (w ocenie zawodowych służb) najbardziej profesjonalnie przygotowaną i najbezpieczniejszą imprezą masową w Polsce, ale wciąż zachowuje swój niepowtarzalny charakter, oparty na hasłach: „Miłość! Przyjaźń! Muzyka! Rock&Roll! Stop przemocy! Stop narkotykom!”.

pokojowy_patrol_woodstock
Wszystkie informacje o wolontariacie, Pokojowym Patrolu i datach najbliższych szkoleń znajdziecie na stronie internetowej: www.wosp.org.pl/pokojowy_patrol oraz na facebooku, pod adresem: www.facebook.com/pokojowypatrol.

Logo Pokojowego Patrolu