Dziękujemy!


Partnerom dziekujemy

Chudy Wawrzyniec 2016 przechodzi do historii. Podczas jubileuszowej, piątej edycji mieliśmy okazję przypomnieć sobie jak było podczas tej pierwszej. Deszcz, mgła, chłód i błoto, znacznie większe zainteresowanie herbatą niż piwem i drożdżówkami niż owocami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy nie wystraszyli się pogody i tłumnie przybyli do Rajczy na start. Dziękujemy również naszym partnerom, bez których ten bieg nie byłby taki sam…

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam uczynić tę edycję Chudego Wawrzyńca fajniejszą i bardziej smakowitą. Dziękujemy Inov-8 team za nagrody dla najlepszych, kibicowanie na mecie (Kamil Leśniak – fanpage) i cegiełkę dołożoną do poziomu sportowego (Viola Petrovskaya!), Etixx za batony, żele i napoje, Solgar Polska za nagrody dla najlepszych sześciu miejsc na wszystkich trasach i na quiz podczas zakończenia. Garmin Polska za fantastyczne nagrody – Fenixy Saphire HR i kamerę (przypominamy, że konkurs o nią trwa! Czekamy na Wasze relacje na magda@napieraj.pl do końca tygodia), Cisowianka Team PL za duuuużo wody, Wydawnictwu Galaktyka za bardzo fajne sportowe książki, Piekarni Ujsoły za najlepsze drożdżówki świata, Drewutni za kabanosy, firmie Iglotex za wsparcie punktu na Przełęczy Glinka, oraz przedstawicielom gmin Ujsoły i Rajcza, którzy goszczą nas od lat na swojej ziemi. Dziękujemy również Nadleśnictwu Ujsoły – bo to właśnie ich „podwórko”, lasy pogranicza są terenem naszych zabaw. D Z I Ę K U J E M Y!

Wielkie podziękowania należą się również naszym wolontariuszom, w których rękach robota wręcz się paliła. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku część z Was znowu będzie z nami, a pozostałych będziemy witać na mecie przybiegających od tej drugiej strony!

Wielkie podziękowania należą się też ekipie Młóckarni, która zorganizowała obóz dla dzieciaków sfinansowany przez wszystkich uczestników Chudego Wawrzyńca. Cieszymy się, że mogliśmy zrobić dla Was coś dobrego!

Młóckarnia Pomoc zamiast medalu1