Chudy Hulajnik – biegi dzieci i młodzieży!

  Biegi dzieci i młodzieży na Chudym! Naszą misją od lat jest zachęcanie dzieciaków do aktywności. Stąd od 2019 roku organizujemy Chudego Hulajnika – czyli Chudego w wersji dla najmłodszych.


Rekonesanse tras

Sprawdzenie trasy przed zawodami, czyli tzw. rekonesans. Dobry to jest pomysł. Jeśli tylko macie taką możliwość – szczerze polecamy. I motywujemy organizując dwa rekonesanse – 11 czerwca i 2 lipca.


Pierwsza edycja zimowego Chudego za nami!

Jeeest! Zrealizowaliśmy plan zaproszenia Was do Sopotni Wielkiej i pokazania jednej z najpiękniejszych części Beskidu Żywieckiego! Olbrzymie gratulacje dla wszystkich, którzy byli z nami dzisiaj na trasie! Naprawdę – szacunek! 


Komunikat techniczny Zimowego Chudego Wawrzyńca 2022

Komunikat techniczny biegu górskiego Zimowy Chudy Wawrzyniec 2022. Znajdziecie w nim najważniejsze informacje dotyczące naszej zimowej trasy zebrane w jednym miejscu – dowiecie się m.in. o wyposażeniu obowiązkowym, znakowaniu trasy oraz jedzeniu na punktach żywieniowych i na mecie. 


Trwają zapisy do letniej edycji 2022

13-14 sierpnia 2022 zapraszamy w Beskid Żywiecki na 11. edycję Chudego Wawrzyńca. W tym roku proponujemy trasy 100/80 i 50+ km, a także Małą Rycerzową – 20 km. Na trasie 80 km po raz trzeci odbędą się Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie.